• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Tavuk Ve Civciv

omerolmaz

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selamın Aleyküm ustalarım hayırlı bayramlar ustalarım görsel paylaşacağım ben sahte desemde arkadaşlar orjinal dedi ısrar edincede paylaşmak istedim biraz bilgi vereyim işaretim 7 metre onunde çeşme mevcut en arkadaki tavuğun ayağı yok ayağı işaretin 3 metre gerisinde bir başka taşta mevcut şimdi sorumu soruyorum orjinal mi orjinalse çözümü hakında bilgi verirsenin çok sevinirim.1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Moderatör
Çoban işine benziyor

Gönül_Eri

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Cepheden bakınca çoban işi ama yandan görüntü çoban işi olmadığını söylüyor... Karamsar kaldım...

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Moderatör
Arazide bende tavuk yapıcam böyle olmuyor beceremiilerrr ama mangalını :200:

omerolmaz

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Alti ay sona gelegele bunlami geldin.naapyon nasilsin nevaryok nerdeydin.omer babaaa
Eywallah ustam wallah çalışıyoruz çağrı merkezinin işi bitmez bu gun kıramadığım bir arkadaş aradı bunları atı sahte desemde inandıramadım dedim paylaşayım belki utanır ama hala ben gördüm sen görmedin gerçek diyor utanmasıda yok :)) Sen nasılsın ustam

Mal bulanındır

Moderatör
Moderatör
Eywallah ustam wallah çalışıyoruz çağrı merkezinin işi bitmez bu gun kıramadığım bir arkadaş aradı bunları atı sahte desemde inandıramadım dedim paylaşayım belki utanır ama hala ben gördüm sen görmedin gerçek diyor utanmasıda yok :)) Sen nasılsın ustam
Heryerde ruzgar esiyir
Soguk issiz ....bolca goygoycu geyikci kovaliyoz milletin tiiye aldigi tiplere donduk
Bisey bulamayan kic yangisindan bize sariyor kahkaha

hepastios

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bana orijinal gibi geldi baktığı yönde tepe olması lazım ayrıca ayağının olduğu taşta Birtane güzel altın olması lazım ana mal tepede baktığı yönde tepe yoksa mutlaka başka bir emare olması lazım çeşmede de müjde var iyi bir araştır ma ile sonuç alınır

toyalp

Haine merhamet vatana ihanettir.
Süper Moderatör
Bu taş seyyar mı yoksa sabit mi anlamadım. İlk resimde kayanın önünde sabit düz bir taş var diğer resimlerde farklı farklı taşlar ya da kaya parçaları var? Olayı çözemedim.

adrenalin68

Member
Kayıtlı Kullanıcı
ulan arkadaş millet sikkenin, heykelin sahtesini basıyor adamlar da işaretin...
Arkadaşlaaar! Buna işaret bile denmez bırakın şurasında şu olur, burasında bununu falan. Sahteeee, hem de çok acemice... çoluk çocuk işi vs.

Siva

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bolge sehir neresi ne zaman buldun isareti baskasimi sana gosterdi var dedi nasil oldu