• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Tavuk Ve Civciv

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Emeklerinizi başka alanda kullanın.çizilmemesi gereken alanlarda bile istem dışı sürtünmeyle işaretleme yapılan aletin izleri yüzeyde küçük beyaz parçalanmalar yapmış.murçlama değil. çizim değil.boya(kök)değil.bence az geniş keskin uçlu bir metal ile kazıma yapılmış.inşallah ileride orjinalerini de görürüz.kolay gelsin.

Mushap

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Keskingöz ustam bir tabanca paylaşmıştı doğal kanısı çoğunlukta idi ama doğal değildi fotoğraftaki çizimler için sahte çoban işi demekten bu yüzden kaçınıyorum sadece aklıma takılan şey şu bu figürlerin aslının kırılıp kayanın içinde bir şeyler aranıp bulunamamış daha sonrada şekli yanında yakınında olan bu kayaya çizilmiş olabilir mi.kırılan işaretlerin çokluğu maalesef böyle düşündürdü.yada hayal gücü.

Turko

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tavuk civciv işareti zaten eski olmaz hiç bir çoban Üç murc atarak civciv lerin gerisine Üç göz mahzen den bahsetmez. Bu bölgede bu işareti gören bir tepe olacak hem buraya gelen yolu görür hemde işareti . Gözcü tepesi gibi oraya çık işareti gerisine göz gezdir arazide mahzenin olduğu nokta dikkatini çeker . Çubuk cihaz Vs teyit edersin . Rast gelsin.

Wise99

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Böyle gereksiz kayalara bu isaret yapilmaz bu sahte çoban işi su bu karamsarlik yoktur bu iste yapılır şekli isaretin kayada duruşu ve kayanın neresine yapıldığı en onemlisi bu tip kayalara bu isaret yapilmaz

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bu işaretin üstünden iden kesinlikle çobandır ama işaretin aslının bozulmaması gerekirdi diye düşünüyorum. Hadi üstünden geçeceksin bari öncesinde detaylı resimle sonra üstünden gideydin. Taştaki orjinal diğer işaretlerde birşeyler anlatıyordur ama gelgörki belli olmuyor.

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
IMG_20190608_133507.png

Şu işaretlediğim alanı gittiğinizde araştırabilirmisiniz. O iki kaya arasınada dikkat edin harmanlığa girişte patika yol ordanmı geçiyor. O iki kayayı ve harmanlığın resimlerinide çekebilirmisiniz. Selametle kal

omerolmaz

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ekli dosyayı görüntüle 246390

Şu işaretlediğim alanı gittiğinizde araştırabilirmisiniz. O iki kaya arasınada dikkat edin harmanlığa girişte patika yol ordanmı geçiyor. O iki kayayı ve harmanlığın resimlerinide çekebilirmisiniz. Selametle kal
ustam bileğilerin için çok teşekkür ederim işareti kendim görmesinde bölgeyi biliyorum patikanın ordan geçtiği doğrudur işaretlediğiniz noktaya yakın çeşmede mevcut ayrıca o bölgede çeşme ve tepe üçlüsüde mevcut daha önceden şüpheli olduğu için çubuk tespitinde bulunmuştum işaretlediğiniz yerde aksiyon almıştım ve 2 yerde daha aksiyon almıştım gittiğimde tespitleri ve resimlemeyi yapar burdan tekrardan istişare ederiz ayrıca işaretli yer çeşme üçlüsünün orta kısmında kalıyor saygılarımla

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
ustam bileğilerin için çok teşekkür ederim işareti kendim görmesinde bölgeyi biliyorum patikanın ordan geçtiği doğrudur işaretlediğiniz noktaya yakın çeşmede mevcut ayrıca o bölgede çeşme ve tepe üçlüsüde mevcut daha önceden şüpheli olduğu için çubuk tespitinde bulunmuştum işaretlediğiniz yerde aksiyon almıştım ve 2 yerde daha aksiyon almıştım gittiğimde tespitleri ve resimlemeyi yapar burdan tekrardan istişare ederiz ayrıca işaretli yer çeşme üçlüsünün orta kısmında kalıyor saygılarımla
Tamam ustam haberleşiriz inşAllah c.c

Demirdağınkurdu

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Tavuk ve civciv İşareti sahte, işaret yer satan dolandırıcı işi.. Dönüp bakma derim