Tavuk Ve Civciv

omerolmaz

Bilgili Üye
Selamın Aleyküm ustalarım hayırlı bayramlar ustalarım görsel paylaşacağım ben sahte desemde arkadaşlar orjinal dedi ısrar edincede paylaşmak istedim biraz bilgi vereyim işaretim 7 metre onunde çeşme mevcut en arkadaki tavuğun ayağı yok ayağı işaretin 3 metre gerisinde bir başka taşta mevcut şimdi sorumu soruyorum orjinal mi orjinalse çözümü hakında bilgi verirsenin çok sevinirim.Ekli dosyayı görüntüle 245914Ekli dosyayı görüntüle 245915Ekli dosyayı görüntüle 245916Ekli dosyayı görüntüle 245917Ekli dosyayı görüntüle 245918Ekli dosyayı görüntüle 245920Ekli dosyayı görüntüle 245921

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Çoban işine benziyor

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Cepheden bakınca çoban işi ama yandan görüntü çoban işi olmadığını söylüyor... Karamsar kaldım...

odin

Editör
çiraklik donemi ...

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Arazide bende tavuk yapıcam böyle olmuyor beceremiilerrr ama mangalını :200:

omerolmaz

Bilgili Üye
Alti ay sona gelegele bunlami geldin.naapyon nasilsin nevaryok nerdeydin.omer babaaa
Eywallah ustam wallah çalışıyoruz çağrı merkezinin işi bitmez bu gun kıramadığım bir arkadaş aradı bunları atı sahte desemde inandıramadım dedim paylaşayım belki utanır ama hala ben gördüm sen görmedin gerçek diyor utanmasıda yok :)) Sen nasılsın ustam

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Eywallah ustam wallah çalışıyoruz çağrı merkezinin işi bitmez bu gun kıramadığım bir arkadaş aradı bunları atı sahte desemde inandıramadım dedim paylaşayım belki utanır ama hala ben gördüm sen görmedin gerçek diyor utanmasıda yok :)) Sen nasılsın ustam
Heryerde ruzgar esiyir
Soguk issiz ....bolca goygoycu geyikci kovaliyoz milletin tiiye aldigi tiplere donduk
Bisey bulamayan kic yangisindan bize sariyor kahkaha

hepastios

Editör
Bana orijinal gibi geldi baktığı yönde tepe olması lazım ayrıca ayağının olduğu taşta Birtane güzel altın olması lazım ana mal tepede baktığı yönde tepe yoksa mutlaka başka bir emare olması lazım çeşmede de müjde var iyi bir araştır ma ile sonuç alınır

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Bu taş seyyar mı yoksa sabit mi anlamadım. İlk resimde kayanın önünde sabit düz bir taş var diğer resimlerde farklı farklı taşlar ya da kaya parçaları var? Olayı çözemedim.