Tavuk ve Civciv

R00T

Profesyonel
Co Admin
Evet orjinal görünmekte.
V açı oyma baklava dikesi yarım halde kapalı ufak mağarayı vermekte.gidiş istikametin de kasa - işarete sırtını verdiğin yönde ise mahzen mağara koca kaya var ise dikkat.Görmen gereken bir işaret son nokta daha olabilir iyi incelemen gerek.

OZY.YA

Moderatör
Moderatör
işarete sırtımı verdiğim zaman höyük var tabi zamanla ekim arazisi çıksın diye küçülmüş biraz kare oyma haç işaretleri var höyükte ufak mağara olduğundan şüphelendiğim yerin fotosunu ekledim sanırım

R00T

Profesyonel
Co Admin
Alanı az geriden ve az üstten durup genel manzara gösterebilsen. Elle yapılmış şelale ile son nokta arası uzak olmamalıdır. V açı baklava dikesi işin kodu olsa gerek. 23 veya 21 rakamı gayet makuldur alanda. 5-7 rakamı ise son noktaya vardıran ölçüler olabilir.Yönler ve hangi işaret nerdedir eklenmeli fotolara.

spyfrs

Moderatör
Moderatör
Dostum sen tavugun oldugu kayayı uzaktan bır fotolasana dıbıne gırıp foto cekmısın kayanın boyutuna ve tavuklar kayanın neresınde ona bır bakayım sana ona göre net birşey diyecem resimleme çok önemli heleki tavuk civciv gibi gerçek define işaretlerinde nokta atışı için çok önemli. Gerçek işaretse dediğim yerde 20-25 okka malı çıkartırsın keyfine bakarsın bak agırlıgınıda söyledim anla gerçekse tabiki. Paran bıtınce ana malzemeye geçersin. Bu tip işaretleri arayın oymaymış kareymış yuvarlakmıs onların hepsi mezar ama bu gerçek define gömü işaretidir. Piyasada çok sahtesini yaptılar sen dediğim gibi işaretlerin oldugu kayayı az uzaktan çek işaret neresinde kayanın bir bakalım ona göre yön söylerim özelden yazarım sana

Cann

Editör
Baklava dilimi olan Kaya ne kadar büyüklükte ve arkasında boşluk olan Kaya yi kontrol et

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Sevgili kardeşim merhaba. Bu işaretin olduğu kayaya sırtını verince karşında büyük bir kaya var mı
Var ise onda işaret olarak ne var. Bu civciv ve tavuk ile yapma şelale dediğinin arası kaç adımdır. yani bir üçgen oluşturacağız tavuk civcivin olduğu kaya sırtını varince karşıdaki kaya ve yapma şelale den bir üçgen oluşturacağız Ve bunların arasındaki mesafeleri de adımlayacağız. Aşağıda şekillendirdim. Bu bir örnek sadece daha değişik bir üçgende çıkabilir.
Adsız.jpg

OZY.YA

Moderatör
Moderatör
Alanı az geriden ve az üstten durup genel manzara gösterebilsen. Elle yapılmış şelale ile son nokta arası uzak olmamalıdır. V açı baklava dikesi işin kodu olsa gerek. 23 veya 21 rakamı gayet makuldur alanda. 5-7 rakamı ise son noktaya vardıran ölçüler olabilir.Yönler ve hangi işaret nerdedir eklenmeli fotolara.
büyük tavuğun başı doğuya bakıyor kuyruğu batıya şelale 20 bilemedin 30 metre işaretle şelale arasında baklava dilimi gibi oyma var karışıdan çekmem mümkün olmadı ekili arazi bahçeye girmek istemedim yukardan çekince de ekili arazi kuyruk yönünde höyük var uzak biraz orda 2 adet haç birinin kenarında murç var kare oyma var ama alakası olduğunu sanmıyorum

OZY.YA

Moderatör
Moderatör
Dostum sen tavugun oldugu kayayı uzaktan bır fotolasana dıbıne gırıp foto cekmısın kayanın boyutuna ve tavuklar kayanın neresınde ona bır bakayım sana ona göre net birşey diyecem resimleme çok önemli heleki tavuk civciv gibi gerçek define işaretlerinde nokta atışı için çok önemli. Gerçek işaretse dediğim yerde 20-25 okka malı çıkartırsın keyfine bakarsın bak agırlıgınıda söyledim anla gerçekse tabiki. Paran bıtınce ana malzemeye geçersin. Bu tip işaretleri arayın oymaymış kareymış yuvarlakmıs onların hepsi mezar ama bu gerçek define gömü işaretidir. Piyasada çok sahtesini yaptılar sen dediğim gibi işaretlerin oldugu kayayı az uzaktan çek işaret neresinde kayanın bir bakalım ona göre yön söylerim özelden yazarım sana
1d68665d-d79a-4f19-af3c-f99211612903.jpg

en uzak bu işte milletin tarlası ekili içine girmek hoş olmazdı

OZY.YA

Moderatör
Moderatör
Sevgili kardeşim merhaba. Bu işaretin olduğu kayaya sırtını verince karşında büyük bir kaya var mı
Var ise onda işaret olarak ne var. Bu civciv ve tavuk ile yapma şelale dediğinin arası kaç adımdır. yani bir üçgen oluşturacağız tavuk civcivin olduğu kaya sırtını varince karşıdaki kaya ve yapma şelale den bir üçgen oluşturacağız Ve bunların arasındaki mesafeleri de adımlayacağız. Aşağıda şekillendirdim. Bu bir örnek sadece daha değişik bir üçgende çıkabilir.
Ekli dosyayı görüntüle 294295
sırtımı verince alabildiğine tarla var kaya falan yok zamanında kırıp ekim arazisine çevirmiş olabilirler ama kuyruk yönünde kayalar var 150 metre mesafede şelale yakın 20-30 metre

Karabulut

Operatör
Çocukken yaptığımız kuşlara çok benziyor 🙂