Tavuk ve civcivleri

Karabulut

Operatör
Sahte dedikleri bazı üç kağıtçılar kendi yapıp yeri satıyorlar inşallah sizinki böyle birşey degildir

karakartal88

Aktif Üye
BENİM DOGU DA GORDUGUM TAVUK CİVCİVLERE HEEEÇ BENZEMİYOR...ENTERESANN..!!!!

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ustası , acemisi ,eskisi , yenisini bilmem ama bu işten anlayan ve yorumlayan birkac tane usta var , gerisi boş geyik muhabbeti yapmayı çok seven insanlar ki ; keza onlara da saygım sonsuz ama bu işi bilen adam yorum yapsın. Ben işareti çözdürmüş tespitini yapmışım adam hala yok doğal , yok bilmem sahte ... Bilmiyorsan yorum yapma abi yorum yapıp karşıdaki adamı da heyacanlandırma veya hüzünlendirme . Birde açıklama kısmında belirtiyorum ki bilen ustalarim yorum yapsın . Neyse yinede hepinize yorumlarınız için teşekkürler ...
Sanırım haklısınız ustam. Boş geyik muhabbeti yapmayı seven insanlarızki site sahibi @Koray Kor bey sizin mesajınızı destekler nitelikte beğeni atmış. Oysaki geyik muhabbetini hiç sevmem gördüğümü yazarım ve diğer ustalarımızda gördüklerini yazmışlar. Madem çözmüşsün burdakileri sınamak içinmi açtın bu konuyu.
Yinede sana birşey yazacam, çevrede kilise yada değirmen yoksa burayla uğraşma. Selametle sağlıcakla kal

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Sanırım haklısınız ustam. Boş geyik muhabbeti yapmayı seven insanlarızki site sahibi @Koray Kor bey sizin mesajınızı destekler nitelikte beğeni atmış. Oysaki geyik muhabbetini hiç sevmem gördüğümü yazarım ve diğer ustalarımızda gördüklerini yazmışlar. Madem çözmüşsün burdakileri sınamak içinmi açtın bu konuyu.
Yinede sana birşey yazacam, çevrede kilise yada değirmen yoksa burayla uğraşma. Selametle sağlıcakla kal
Bazen, "haklısın" deyip geçmek en iyisi, tavsiye ederim.

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bu resim o kadar yerden geldiki hepside geldikleri yere geri gitti. Genel itibari ile hikaye hep Van da iran sınırına işaret etse de hiç birzaman devamı gelmeyen bir hikaye olarak kaldı. Ben sahte olduğunu düşündüm ve adamlar çözmek için değil alıcı aramak için yola çıkmışlardı. Dikkatli olmanızda fayda var.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Ben 3 gündür kapalı kapılarda resim ve görsel paylaşıyor ve ustalığını sorguladığınız insanlarla fikir alış verişi yapıyorum kaldıki son noktayı kapının vede mezar içindekilerden bahsediyorum . burdaki üyelerin yazdıklarını hafife almayın geyik olarak görmeyin ben bilmiyormuyum ne olduğunu konunun ama sormak bilgi almak fikir almak iyidir bana bile bir şey çıkmaz diyen içerisi doludur diyen var benim için hepsi makuldür kendize göre yontmayın fikirlere yorumlara saygı ve sevgi ile karşılamak gerek kırıcı olmak iyi değil yapmayın böyle şeyler .

Ledun

Bilgili Üye
Ustası , acemisi ,eskisi , yenisini bilmem ama bu işten anlayan ve yorumlayan birkac tane usta var , gerisi boş geyik muhabbeti yapmayı çok seven insanlar ki ; keza onlara da saygım sonsuz ama bu işi bilen adam yorum yapsın. Ben işareti çözdürmüş tespitini yapmışım adam hala yok doğal , yok bilmem sahte ... Bilmiyorsan yorum yapma abi yorum yapıp karşıdaki adamı da heyacanlandırma veya hüzünlendirme . Birde açıklama kısmında belirtiyorum ki bilen ustalarim yorum yapsın . Neyse yinede hepinize yorumlarınız için teşekkürler ...
Zaza16 dayi.
Ben bu isaretin kitabini yazdim, calismasini da yaptim.
Ustalar yazmis zaten sahte diye.
Ya sizi yaniltiyorlar sordugunuz kisiler yada sizin farkli, ben bilemem.

Bu figurler sahte.
İcindeki boyayi (her ne ise) ve uzerindeki civcivi gormek yeterli.
Cebinden birsey cikmasin derim.
Sana her ne dedilerse dogru demiyorlar.
Bu figurler tokat işi degil
Daha kotusu
Çakal işi.

Yine de son karar sizin elbette.
Biz ne guleceğiz nede ağlayacağiz.
Ne bizde cikan olacak
Ne de cebimize giren olacak.

westsilwer

Member
kaplumbağa
deve
tavuk ve civcivleri
topal ayı

bu kabartmaların oldugu yerlerde gömü var demektir

Sizin resimlediğiniz yerde boş değil fakat ustalık ister civcivlerin adedi...Annelerine olan uzaklıkları baktığı yön kuyruklarının baktıgı yön falan filan...Dediğim gibi ustalık ister..Ufak bir detayı atlasan ömrün yetmez o malı bulmaya

Tabi bende şüpheliyim bunun orjinalliğinden