Taze Kabartma Balık Buldum

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Hayden hayırlısı usta yanlız ben şunu anlamadım tek figür kayada çift figür toprakta neki
defineciliğin temel kuralıdır.
Değerli sistemindeki toplam figür sayısı tek ise ürün kayada, çift ise topraktadır.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Cubuk kullanan kardaslarimin dikkatine,

Altin sinyali aldiginiz heryerde MİNERAL TESTİ yapmalisiniz. Eger ozel bir sisteminiz yoksa aldiginiz sinyal %99 mineraldir.

Altinla baktiginiz yere bu sefer elinize gumus, bakir, bronz,kursun vd. alarak bakiniz ayni cubukla. Her seferinde elinizdeki metalin isaretini verirse bilin ki asagidaki mineraldir.
Zira mineral, elinizdeki metal neyse onun isaretini verir.

Bu guzel usülden istifade etmeyi her cubukcu bilmeli ve uygulamali.

Yoksa kostebege cevirir bu mineraller cubukcuyu.

Ya biz ifade etmeyi beceremedik bu zamana kadar, yada sizler yazilanlari ustunkori gectiniz.

Guldur guldur show daki Sevket Hoca gibi, bende her hafta en az 2 kere bu konuyu yaziyorum ve ben bunlari yazilarimda yazmistim diyorum. :)))))

Turko

Uzman
Bu yaşıma kadar okadar çok kayaya dokundum elledim ki bıktım usandım Buda biktiran kayalardan bir tanesi , hanım görse o kayalara dokunuşu mu ilgimi alaka mı eve almaz , seni ve konularını hiç pas geçmedim bilirsin laf olsun diyede birşey ler yazmadım , Ben uğraş isteyen birşey göremedim balığın küçüğü çıtır olanı makul dur . Net olur. Bu doğal oluşum kardeşim.

poseidon2023

Uzman
Allah iylini versin emiiii çoooooook üşengec sin

böyle resim cekilmez ve hayal güçü ile işaret olmaz yerde birşeyler var ne oldugu belli deyil ıslatarak cek

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Balığı göremedim. Kırılmış dediğin yerdeki işaret te işçilik varmı şüpheli. Şelaleyi ve çevresini araştır belki başka birşeyler çıkar