Tek foto...

karadağğlı

Member
Eğer o hamile kadın ile oturan adam montaj ile yapılmamış ise çok muhteşem birşey umarım kısa zamanda sonuca ulaşırsınız Allah yardımcınız olsun

karadağğlı

Member
Bu fotoyu senmi çektin yoksa sana geldimi eğer sen cektiysen çok güzel seni tebrik etmek isterim bu zamana kadar bu sitede gördüğüm değer verilebilinecek fotolar arasında foto dediğin böyle olur Allah yardımcın olsun inan gördüklerimi yazsammi diye tereddütteyim saygilar

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
uzak dağa kaya resimleri çoğunlukla bir anlam ifade etmez...

karadağğlı

Member
uzak dağa kaya resimleri çoğunlukla bir anlam ifade etmez...
Tatar ustam . Yanlış anlama bir laf var görülen köy kılavuz istemez bu foto öyle bir foto umarım konu sahibi kendi çekmiştir bunu şuan su fotonun çekildiği yerde olmak isterdim

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tatar ustam . Yanlış anlama bir laf var görülen köy kılavuz istemez bu foto öyle bir foto umarım konu sahibi kendi çekmiştir bunu şuan su fotonun çekildiği yerde olmak isterdim
benim dikkatimi çeken ..

karadağğlı

Member
Eşkıya belgesi elinde olanlar bı baksın hamile kadın ile alakalı olup değirmen geçen yerler . Gerçekten bu fotoyu çeken kendi çekmiştir ve montaj falan degildir

karadağğlı

Member
Su konu sahibi bı teşrif etsede yeni fotolarla gözümuzu gönlümüzü açacak başka fotolar yuklese