Tek foto...

karadağğlı

Member
Bu konu ibret olacak dünyaya eğer gerçekse foto daha ne ayrıntılar var büyük fotodaki ayrıntılarda çok dikkat edilmesi gerekiyor

karadağğlı

Member
Su eşkıya belgelerini takip ediyorum internetten 4 yada 5 aydan beri beynimi sulandırdi her kayada birşeyler görür oldum . Psikolojim bozuldu gardaş kusura bakma senin sayfayı da fena dağıttım . Kafam yerine gelince ( ayık kafayla ) bakınca dağ taş gerçekten ustalar gerekli açıklamayı yapmış kayaçlar fena bı şekilde parçalanık yakınlaştırdikca gözümde birşeyler belirmiş . Neyse usta hakkını helal et ama . Yer tam kart postallik . Zirveye çıkıp güzel çevre fotolari çekilir güneşin doğuşu ve batışı seyretmek için güzel yer . Manzara resimlerine bayılır herkes . Görsel olarak manzara resimleri isteriz . Saygilar

Heda

Member
Sevgili ustalarım kusura bakmayın ancak cvpv verebildim evet eşkiya belgelerinden yola çıkılarak ve benzetmelerle gelinen bir nokta.

Heda

Member
Sonuç itibariyle belgeler çok karışık ve akışı takip edebilmek biraz zor burası TOP KORU ile ilişkilendirilen bir bölge.

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 127329BENZETME YAPIYORSUNUZ FAKAT işaretledıgım yerın karsıdan fotosunu gormek ısterım
Fatih7979 üstadıma aynen katılıyorum. Ve onun müsaadesi ile bir ekleme yapmak istiyorum. 1 numara su kemeri varmış gibi görünüyor zamanla bir bölümü kırılmış sağ taraftan. 2 numara yuvarlak bir oyma var sanki. Ve fatih ustamın gösterdiği alt kısımda ise yuvarlak oyma içinde yıldız ya da haç gibi bir işaret varmış gibi. Tabii daha net ve yakın resimler olmadan kesin bir şey söylemek imkânsız. Selametle

Ekli dosyayı görüntüle 127523

karadağğlı

Member
Oraya gidip inceleme fırsatıniz oldumu yene yakından fotolari görmek isteriz

PiSaGoR

Engellendi
Şayet gördüğüm doğruysa bunu tamamlayaçak işarette bu büyüklükte ve onu fark etmiş olmalısınız
İlk kez bu kadar büyüğünü gördüm
Tekrar söylüyorum doğruysa yanılıyor olabilirim
Çünkü bu kayaç yapısına el yapımı
Hele heleki bu işareti resmetmek ne kolay nede sağlıklı
Herşey doğal ama bir nokta varki beni şaşırttı
Onunda doğal olma olasılığı çok yüksek

karadağğlı

Member
Şayet gördüğüm doğruysa bunu tamamlayaçak işarette bu büyüklükte ve onu fark etmiş olmalısınız
İlk kez bu kadar büyüğünü gördüm
Tekrar söylüyorum doğruysa yanılıyor olabilirim
Çünkü bu kayaç yapısına el yapımı
Hele heleki bu işareti resmetmek ne kolay nede sağlıklı
Herşey doğal ama bir nokta varki beni şaşırttı
Onunda doğal olma olasılığı çok yüksek
Sana katılıyorum usta insan baktıkça türlü türlü şeyler görüyor . Ama konu sahibi yakın dan inceleme fırsatı bulursa herşey ortaya çıkacak gerçekmi benzetmemi hayırlısı . Yakın fotolar bekleriz konu sahibinden

karadağğlı

Member
Bölge hangi bölge usta ... Benim bölgede topal ayı çok arıyorlar Marmara

PiSaGoR

Engellendi
Konu sahibinin ciddiyetine ve üzerinde durduğunu
Anlamış oluruz hayırlısı tabiki de
Yakın ve karşıni görmek yeterli olacaktır

karadağğlı

Member
Evet usta çevre fotolari ve bölgede hangi medeniyet yaşamış bilmek lazım ki konu net bı açıklamaya kavuşacak . İsterizki menzetmeler gerçek olsun konu sahibi munaffak olsun