Tek Göz, Horus, Nazar Boncuğu, Masonluk ve Deccal.

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
S.a.değerli üstad lar ve ustalarim güzel olan sizlersiniz ben değil sizler daha güzellere layiksiniz sizin saygi ve sevginize layik olmaya çalişiyorum yanliş ve hatalarimidan muhakak uyarin ve eleştirin ki bir daha hata olmasin .

Sizleri ellah cc için çok seviyorum saygilar ve sevgiler.

Pscyhe

Engellendi
Emegine saglik nik usta..ama halen bu belgeleri bilgileri okuyupta hikaye rivayet diyip duranlar var.

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
S.a üstadım ellerine yüreğine sağlık. Bu konu benim ilgi alanıma giren bir konu. Paylaşımın için teşekkürler.

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
emegine saglik @nik usta..ama halen bu belgeleri bilgileri okuyupta hikaye rivayet diyip duranlar var.
--s.a.değerli ustam bu belgelerin hepsinin hikaye olmasi mümkümdeğil bu kadar uydurma hikaye olamaz içinde uydurma olabilir ama hepsi değil bu belgeler birilerin tarafinda değiştiren yerler olabilir ama hepsi değil.

Saygilar ve sevgiler.

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör

Maden-Mineral

Bilgili Üye
Bu Horos yada RA Denilen Gözün ilk Yapilis Tarihi ne Zeman Ustam, yani Taslara islenme dönemi?

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Bu Horos yada RA Denilen Gözün ilk Yapilis Tarihi ne Zeman Ustam, yani Taslara islenme dönemi?
insan Yurtdisinda yasadimi, ister istemez Cok Bilgilere Sahib olmakta! Özet olarak durumum budur yazıyorsun ortaokul çocuklarının bildiği bir soru için 3 sene önce açılmış bir konuyu bulup bunu sorman çok ilginç..Boş rüzgarmı yapıyorsun yoksa minareli eleyemedinmi hala.

Maden-Mineral

Bilgili Üye
insan Yurtdisinda yasadimi, ister istemez Cok Bilgilere Sahib olmakta! Özet olarak durumum budur yazıyorsun ortaokul çocuklarının bildiği bir soru için 3 sene önce açılmış bir konuyu bulup bunu sorman çok ilginç..Boş rüzgarmı yapıyorsun yoksa minareli eleyemedinmi hala.

Bu Nezih Cevabina Özelden cevap yazacam

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Bu Nezih Cevabina Özelden cevap yazacam
Buraya yazabilirsin.Genele açık konuyu tartışıyoruz.Birde arkadaşından yazıyı istedinmi ? biraz çeviri yapim görsel paylaşanda yok bu aralar çeviri için.

Son düzenleme:

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör

Maden-Mineral

Bilgili Üye
Buraya yazabilirsin.Genele açık konuyu tartışıyoruz.Birde arkadaşından yazıyı istedinmi ? biraz çeviri yapim görsel paylaşanda yok bu aralar çeviri için.

Vakko,
Translator´da yaptigin her kelime, asla bir cümle olusturmaz; heleki BU Kelimeler eski Yunanca olursa!
Günümüzde yasayan Yunanlilar bile bunu tercüme edemezken, (AKEDEMiSYENLERDEN) Söz etmiyorum, senin Türcüme etmene ilgimiz hayli arti!!!

Bana bir Özür borcunuz var.......

Özelden yazdigim gibi, atiflarda bulunmak, fevri davranmak, burdaki Modlara yakismaz!
Burda maksadimiz, eglence - muhabbet - yada mümkünse yardimci olabilmek!

Yardim deyince, senden bu YUNANCI YAZIYI TERCÜME Etmeni istirham ediyorum.....

Pek okunur degil, oldugu kadar Vakko ustam....

Maden-Mineral

Bilgili Üye
Göz işaretinin,insanoğlunun varoluşundan bu yana kullanılageldiğine inanılmaktadır. Kullanan her toplum kendi inancına göre isimlendirmiş ve bir şekilde inanç sistemlerinin içinde bir mevki ve yer vermişler. Daha fazla bilgi edinmek isteyenler okuyabilirler.
The One-Eye Sign: Its Origins and Occult Meaning

Bu Bilgiler icin tesekkür ederim.
Ustam, Göz konusu derin bir konu! Ayni su eskiya Belgeleri gibi Volcan´mi neydi?
Elbette Eskiya Belgelerinin bir gercegi oldugu gibi, bu Gözünde bir gercegi var!
Nasill anlatayim bilemiyorum, zor bir durum.....

Uygulama sarti ile Örnek vereyim müsadenle.

Bu Siiri Okumani tavsiye ederim: Sevgili, Ey sevgili, En Sevgili

Eger Arama Motoruna yazarsan, Siirin yazarini ve ayni zamanda bu Siiri Kimin Okudugunu´da izleyeceksin!!!

Bu Göz Olayi böyle bir Muamma ama SIR Degil.... Sözleriyle Saygilar