Terazi mi ?

Smokin

Moderatör
Moderatör
:)
Hendek taraflarıda oyledir...yerin adı çıktımı sıkıntı...o bölgede dere içinde dört tane para ölçülerinde hafif oyma rast geldim sinyal aldıydım organizede prob vardı üstüne yürümedim hala duruyordur:)
Ustam bi ara bakarız Allah 'ın izniyle

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Taşın kendiside sanki işleme tabi tutulmuş.. Rastgele

tufan

Yeni Üye
Deli fırat kardeşim halisülasyon görmüyorum ??haha
o figürler gerçekten orda daha çok var belli belirsiz ,adamlar kafa karıştırmak için yapıyor,hepimiz terazimi yoksa başka bişeymi derken yönü onlar belirluyor ama taş yerinden çoğukez oynamış artık?

erbay

Member
ustam bu bir haç gamalı felan deniyo galiba tuzaklı olması muhtemel önemli olan şu ki 3 tarafı bükümlü tek tarafı farklı o yöne git diyor artı bunun arasında bir yuvarlak var bu mesafe demek farklı dediğim yerden artı yaptığı yer yani yuvarlak arası ölç ve farklı olan yön gösteren işaret tarafına bu mesafede git orada bir kaya bulacaksın bu kayada eksik olan kıvrımın olması gerekiyor ve yandaki küp te burada olan malzemedir kolay gelsin

Smokin

Moderatör
Moderatör
ustam bu bir haç gamalı felan deniyo galiba tuzaklı olması muhtemel önemli olan şu ki 3 tarafı bükümlü tek tarafı farklı o yöne git diyor artı bunun arasında bir yuvarlak var bu mesafe demek farklı dediğim yerden artı yaptığı yer yani yuvarlak arası ölç ve farklı olan yön gösteren işaret tarafına bu mesafede git orada bir kaya bulacaksın bu kayada eksik olan kıvrımın olması gerekiyor ve yandaki küp te burada olan malzemedir kolay gelsin
Eyvallah ustam sagolasin. Taşın geldiği nokta ve duruş şeklini bilmediğimiz için net birşey diyemiyoruz .
Bugün detaylı inceledik .işaret olan kayanın arka kısmında x işareti de var .

Smokin

Moderatör
Moderatör
Internette biraz sıkıntı var. Yükleme yapamıyorum