Tilki mi bu resim?

Apollon01

Moderatör
Moderatör
işte resim

tatar26 ustam önce konu açmıştım, açık mağara ve çevresindekiler diye orda da bu resimler var sizinde yorumunuz vardı ve hatta bu resimde birde domuz var demiştim, domuzun sırtında yükü de var kasa mı , müjde mi? tilkininde ağzında bişe var tavuk mu civcivmi? ona da bir bakarsın bi zahmet

Apollon01

Moderatör
Moderatör
yahu arkadaslar sakamisiniz siz. ne tilkisi ne tavsani. su gorduklerinizi tam olarak isaretleyinde bizde ne kadar salak oldugumuzu bi anlayalim. yada ne iciyorsaniz bir dublede ben rica edeyim...
@tanrıdagı usta herkes görmeyebilir, görenler gördü göreceğini buldurana gösterene hamdolsun,ordra birde domuz var onuda bir ara inşallah görürsün teşekkürler

TANRIDAGI

Engellendi
@tanrıdagı usta herkes görmeyebilir, görenler gördü göreceğini buldurana gösterene hamdolsun,ordra birde domuz var onuda bir ara inşallah görürsün teşekkürler
ustadim bende dedim ki hatlarini belli edecek sekilde cizin ki bizde gorebilelim. demekki ben sizin baktiginiz sekilde bakamiyorum. yada gozumden kacan bisey var. latifeyle karisik hic bisey goremedigimi anlatmaya calistim. cok zor degilki cizip iste burda demek. insallah benim goremedigim sey vardirda emeklerin karsiliksiz cikmaz. kolay gelsin...

Apollon01

Moderatör
Moderatör
işte tilki,domuz benim gördüklerim

TANRIDAGI , ustam işte resimler biraz üçboyutlu olarak bak olaya; biraz daha geriden bak çizgileri birleştir, tavşanı bilmiyorum ama tilki ve domuz çok net; tilki ve domuz ne ifade eder ondan sonra biraz araştır derim; kimseye kızmaya hakkımız yok, estağfirullah kardeşim heristeyene de birw şeyler çizdim göndeRDİM, BUNU DA tabletten yaptım pek iyi olmadı, ayrıca bir önceki konu vardı benim açtığım 'açık mağara ve çevresindekiler' diye bir sayfa geride fotoğraflı işaretlerde onu da incelerseniz konuyu daha iyi anlarsınız, ilgine teşekkürler yine boş resim de attım ordan daha iyi ,incelersiniz tilkinin ağzındada bir yiyecek var tavuk mu, civcivmi?

Son düzenleme:

Apollon01

Moderatör
Moderatör
TANRIDAGI Ustabu domuzla benim attığımda fark varmı? nerdeyse birebir aynı değilmi?

TANRIDAGI

Engellendi
tilki olen kisinin yasli ve zengin oldugunu belirtir. mezar asla bos cikmaz. ama tilki kurnazligiyla gomulmustur. cikartmakta her babayigidin harci degildir. beden gucunden daha fazla kurnazlik ister. para ve heykel yonunden zengin mezarlardir. genelde hediyesi yada mujdesi pek olmaz. cogunlukla hakim tepelere yonelmen gerekir. kuyruk dumduz degilse kuyruk ucunun istikameti hedefe goturur. kolay gelsin...

Son düzenleme:

TANRIDAGI

Engellendi
amma ve lakin bu tarz belli belirsiz bir iscilikle yapilmissa bu isaret, mali uzakta aramaya gerek yok. dogal gorunumu verilmis olan isaretlerin mali cok buyuk bir olasilikla hemen yaninda yada cok yakin cevresindedir...

Apollon01

Moderatör
Moderatör
amma ve lakin bu tarz belli belirsiz bir iscilikle yapilmissa bu isaret, mali uzakta aramaya gerek yok. dogal gorunumu verilmis olan isaretlerin mali cok buyuk bir olasilikla hemen yaninda yada cok yakin cevresindedir...
TANRIDAGI ustam işte tilki, kuyruğu, kulağının biri beyaz biri siyah, ağzında avı tavuk mu? civcivmi? benim gördüğüm bu yine bir bak istersen, inşallah buluruz kardeşim, daha önce 2 tane konu açtım, biri <açık mağara ve çevresindekiler> ve <bu oymalar güzel> diye onların hepsi aynı yerde oymaların olduğu kaya kuru bir dere var onun kenarında, BulursamKader25 ustam birde şimdi bak olaya lütfen, Kafkaslı ustam sizde

Apollon01

Moderatör
Moderatör
TANRIDAGI ustam işte tilki, kuyruğu, kulağının biri beyaz biri siyah, ağzında avı tavuk mu? civcivmi? benim gördüğüm bu yine bir bak istersen, inşallah buluruz kardeşim, daha önce 2 tane konu açtım, biri <açık mağara ve çevresindekiler> ve <bu oymalar güzel> diye onların hepsi aynı yerde oymaların olduğu kaya kuru bir dere var onun kenarında, BulursamKader25 ustam birde şimdi bak olaya lütfen, Kafkaslı ustam sizde

TANRIDAGI

Engellendi
kuyrugun ucu istikametinde kayanin hemen bitiminden en fazla 5 metreye kadar bosluk ve degerli testi yap. kayanin tam altinida bi kontrol et. tesadufi yada dogal gorunumdeki murc izine dikkat et. tilki oturur vaziyette olsaydi hic bosuna arama mal kayanin altinda derdim.

Apollon01

Moderatör
Moderatör
@TANRIDAGI ustam işte tilki, kuyruğu, kulağının biri beyaz biri siyah, ağzında avı tavuk mu? civcivmi? benim gördüğüm bu yine bir bak istersen, inşallah buluruz kardeşim, daha önce 2 tane konu açtım, biri <açık mağara ve çevresindekiler> ve <bu oymalar güzel> diye onların hepsi aynı yerde oymaların olduğu kaya kuru bir dere var onun kenarında, @BulursamKader25 ustam birde şimdi bak olaya lütfen, @Kafkaslı ustam sizde
Sedegor , Esteban74, Nihat k, 28karayel28, alderado, 61alanındauzman, divane, poseidon2023, APOLLONUS ustalar şimdi olay biraz daha çözüldü,

domuz tamam artık tilki de çok net, domuzu az çok biliyoruz, tilkinin nesini arayalım, kulağının biri siyah biri beyaz, bu nasıl bir mesaj, ağzında av var tavuk mu, civcivmi? bu nedir, baktığı yön mü? kuyruğunun yönü mü?
inşallah daha düzenli yakından resimleri de yeniden çekince atarım, o zaman daha neler olur bilemem, hepinize saygılar, sunarım eyvallah