Tılsım bozmak

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
bakara 186- şayet kullarım, sana benden sordularsa, gerçekten ben çok yakınımdır. Bana dua edince, duacının duasını kabul ederim. O halde onlar da benim davetime koşsunlar ve bana hakkıyla iman etsinler ki, doğru yola gidebilsinler.

122- (4/1) azîm ve halîm olan allah’tan başka hakkıyla ibâdete lâyık hiçbir ilah yoktur. Yüce arş’ın rabbi olan allah’tan başka hakkıyla ibâdete lâyık hiçbir ilah yoktur. Göklerin ve kerîm arş’ın rabbi olan allah’tan başka hakkıyla ibâdete lâyık hiçbir ilahyoktur.”
(buhâri, (7/153), muslim, (4/2092)
ELLAH HU EKBER.
üstadim eline koluna diline sağlik mükkemel bir paylaşim oluş devamini bekleriz.

Saygilar ve sevgiler.

ergünbey

Member
Benim biraz Havas ilmi hakkında bilgim var ve bazı havas hocalarıni tanıyorum,kendilerinden aldığım bilgileri aktarıyorum,
Bu arada ben muskayi uğraşamam diyorsanız ayetel Kürsiyi başında besmele ile ayakta 10 defa okuyup sağa,10 sola,10 öne ,10 arkaya,10 yukari,10 aşağı,10 defa okuyup sağ taraftan başlayıp sola doğru üfleyip daire yap,son olarak 10 defa okuyup içine nefes olarak çek,bu seni ve aileni 40 gün herşeyden korur.Yani son kısma kadar her 10 okumadan sonra ufleteceksin.

ergünbey

Member
Bu arada bu süreleri okurken,muska taşırken ve kazı yaparken daima abdestli ol

Y2J

Aktif Üye
En iyisi istihareye yatmak.