Tılsım bozmak

Y2J

Aktif Üye
Değerli arkadaşlar benim merak ettiğim bir konu var. Şimdi define olan yere gittik tılsımi bozduk. (Yada koruma yaparak) Fakat orası bir kaç günde kazılacak bir yer değil. Kazı bitene kadar (3-4 gün) evde işte bize musallat olurlar mı ?

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
TILSIMI bozacak kadar ilim varsa korkmayada gerek yoktur. Tilsim bozulduktan sonra sizinle ugrsanda kalmaz. Tabi siz korumayi birakmaycaniz. Okumanizi abdestinizi eksik etmeyceksiniz. Allahn iziniyle Kismetimizdede varsa nasibiniz olur..

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bakara 186- Şayet kullarım, sana benden sordularsa, gerçekten ben çok yakınımdır. Bana dua edince, duacının duasını kabul ederim. O halde onlar da benim davetime koşsunlar ve bana hakkıyla iman etsinler ki, doğru yola gidebilsinler.

122- (4/1) Azîm ve Halîm olan Allah’tan başka hakkıyla ibâdete lâyık hiçbir ilah yoktur. Yüce Arş’ın Rabbi olan Allah’tan başka hakkıyla ibâdete lâyık hiçbir ilah yoktur. Göklerin ve Kerîm Arş’ın Rabbi olan Allah’tan başka hakkıyla ibâdete lâyık hiçbir ilahyoktur.”
(Buhâri, (7/153), Muslim, (4/2092)

SAHBAZ

Bilgili Üye
Bakara 186- Şayet kullarım, sana benden sordularsa, gerçekten ben çok yakınımdır. Bana dua edince, duacının duasını kabul ederim. O halde onlar da benim davetime koşsunlar ve bana hakkıyla iman etsinler ki, doğru yola gidebilsinler.

122- (4/1) Azîm ve Halîm olan Allah’tan başka hakkıyla ibâdete lâyık hiçbir ilah yoktur. Yüce Arş’ın Rabbi olan Allah’tan başka hakkıyla ibâdete lâyık hiçbir ilah yoktur. Göklerin ve Kerîm Arş’ın Rabbi olan Allah’tan başka hakkıyla ibâdete lâyık hiçbir ilahyoktur.”
(Buhâri, (7/153), Muslim, (4/2092)
Mukemmel paylasim yuregine saglik kafkasli

Y2J

Aktif Üye
TILSIMI bozacak kadar ilim varsa korkmayada gerek yoktur. Tilsim bozulduktan sonra sizinle ugrsanda kalmaz. Tabi siz korumayi birakmaycaniz. Okumanizi abdestinizi eksik etmeyceksiniz. Allahn iziniyle Kismetimizdede varsa nasibiniz olur..
Sıkıntı şu ben korumayı bırakmam ama aileme musallat olurlar diye korkuyorum. Çünkü eve yakın bir yerde. Tılsım bozulursa cin de kurtulmaz mi bu durumdan ? Bildiğim kadarıyla tılsımdan uzağa gidemiyorlar.

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Sıkıntı şu ben korumayı bırakmam ama aileme musallat olurlar diye korkuyorum. Çünkü eve yakın bir yerde. Tılsım bozulursa cin de kurtulmaz mi bu durumdan ? Bildiğim kadarıyla tılsımdan uzağa gidemiyorlar.
Tilsimi bozcak kisi onlari yollar is bitince yine oraya cagirir, gorevlerine devam ederler tabi yazildigi kadar kolay degil arkadasim. Isi bilenin yapmasi lazim

Hakkı

Yeni Üye
Kardesim burda şelale var resimde belli oluyo sağın da domuz resmi var taştan yansıyor kanatlı solunda kare taş var ikisini n ortası sela l e tümülüs hep yükseklik beş metre filen kral mezarı diye düşünüyorum bu gün araştırma yaptık şelale nin aktigi yerde toprağa deydigi yerde bi delik kuyu gibi yer fark ettik şu burdan aşağı geri biyere Gidiyo aslında şu oraya akamaz neyse konuya geliyim biraz kurcalayalim dedik eğilip kafamizi uzatinca suyun içinden cin kendini gösterip kaçtı ve Koç ve timsah şeklinde arkadaşlarıma gözüktü bu yerde büyük bi gümü olduğunu düşünüyorum ama korkudanda el suremedik. ..

Y2J

Aktif Üye
Kardeşim bir yardım al öyle git. Ben korunmanla ilgili bir kaç tavsiye vereyim.
1.) Hırz ayetlerini oku (33 ayet çok çok etkili)
2.) Abdestli git
3.) Kazı yaparken mutlaka ve mutlaka Felak Nas özellikle Ayetel Kürsi okunmali. (Gitmeden Ayetel Kürsi korunması yapılmalı)
4.) Üzerinde koruyucu vefk bulunmalı. Bulamazsan yazılı Cevşen
5.) Üzerinde bir kaç tane demir bulunmalı. Demir kolye ve şapkanın altında bir demir. Cinler demirden sirkeden korkar.
6.) Kazıyı mümkün olduğunca gündüz yap. Bazı yerlerde akşam ezanına kadar musade olduğu yazılıyor.
7.) Cep telefonunda mutlaka ezan Ayetel Kürsi gibi dualar olsun. Kazı yaparken kulakliktan açık olsun. Kötü birşeyler hissetmeye başlarsanız kulaklığın birini takın.

Hiçbir şey bilmiyorsanız yardım almadan sakin gitmeyin. Tılsımi cozemiyorsaniz mutlaka yardım alın. Ben uzun zaman arastirdigimdan bunlar benim bulduklarim.

ergünbey

Member
Kardeş,bunu sana ve bütün arkadaşlara tavsiye ederim
En güçlü tilsima karşı dahi en iyi korunma şekli,mülk süresini safran mürekkebi ile temiz düzgün bir hocaya yazdır ve muska olarak üzerinde taşı.ayrica 8 ayetel Kürsi ile koruma çemberi yap,Allah'ın izniyle hicbisey olmaz.
Bulunduğun bölgeden ayrilirken ise,malı ister al ister alma,Buruc suresinin son 3 ayetini okuyup bölgeye doğru üfle.Seni takip etmezler ve huzursuzluk vermezler.cikardigin değerli şeyi paraya donusturursen, 5 TE 1 ini fukaraya dagit,sonrasını rahatça ye,tabi kötü yerlere harcama.

ergünbey

Member
Bir de ,çalışma. Yaptığın yerin birkaç metre ilerisine ,bir kaba. Süt koy, başka bir kaba da kuru soğan kabuğu köy ,böylece seni fazla rahatsız etmezler.

Y2J

Aktif Üye
Hocam bilgiler için sağol. Bende tılsımi çözmek un ve tuzu karıştırıp 21 defa Ayetel Kürsi okuyup çembere almayı düşünüyordum. Ergunbey hocam beni düşündüren şey kazı bir kaç gün sürecek bu süre zarfında beni rahatsız etmelerinden cekiniyordum. Evde yakın.

ergünbey

Member
Tılsım öyle çozulmez kardes,sen onu uygulama,senin yapmaya çalıştığını o koruma yöntemi,ama sen benim o anlattığım o koruma yöntemini yap,sana ve ailene bişey olmaz,özellikle o muskayi yazdırıp onu sürekli üzerinde tasi.tilsimi çözmek için ,define olduğunu düşündüğün yerden bir avuç toprak al,hiç kullanılmamış beyaz bir beze sar,yatmadan önce yastığın altına koy,temiz elbiseler giyip,abdest alıp
yat ,uyuyuncaya kadar da besmele cekip "ela yalemu
Men halak vehuvel latiyful habir" diye defalarca zikret.Allah nasip ederse rüyanda nasıl çözeceğini gorursun