Tılsımlı Gömü ?

Cann

Editör
Öncelikle herkese selam ;
Uzun zamandır bildiğimiz bir mekan var burada yapılan çalışmalarda sonuç alınamıyor işin ehli hoca diye tabir edilen şahıslar dahil malın yüklü olduğu kuvvetle muhtemel birden fazla dedektör ile mal gözüküyor kazılıyor sürekli yeri değişiyor korkup bırakanlar oldu çıkarmamanız hayrınıza olur diyenler oldu değerli üstadlardan görüş rica edeceğim..
Yeri değiştirme gibi bir şey yok ha şu var onların olduğu mekana denk geldiyseniz almanız biraz zor para karşılığı olmadan allah rızası için bilir bir hoca dan yardım isteyin o size yardımcı olacaktır

Gambit

Yeni Üye
Şimdi tırsma, korkma gibi söylemler oldu şunu belirtmek isterim ki öncelikle korktuğumu, tırstığımı nereden çıkardınız? Bu işlerden herhangi bir korkum veya tırsmışlığım yok yaşanan tecrübelerden görüş rica ettim çünkü define ile cinler arasında bağı biliyorum ama tecrübem (yaşanmışlığım) yok bazı şeyleri teknik olarak bilmek ile tecrübe etmek çok ayrı şeyler. Saygılar..

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Şimdi tırsma, korkma gibi söylemler oldu şunu belirtmek isterim ki öncelikle korktuğumu, tırstığımı nereden çıkardınız? Bu işlerden herhangi bir korkum veya tırsmışlığım yok yaşanan tecrübelerden görüş rica ettim çünkü define ile cinler arasında bağı biliyorum ama tecrübem (yaşanmışlığım) yok bazı şeyleri teknik olarak bilmek ile tecrübe etmek çok ayrı şeyler. Saygılar..
kardeşim tespıt edılen yerde çalış.egerki varsa ordadır yoksa zaten kaçanlar ondan kaçmıştır bişey olmadıgından.çalışma esnasında sizi rahatsız eden ne oldu.ses görüntü..bu sekılde biley yoksa ortalama derinliğe kadr çalış...sonra konusuruz yıne

Bereli

Aktif Üye
Yer değiştirme işi doğrudur 7 m alandan dışarı çıkmaz ama halledilir. ilmini bilmen gerekir . Tılsım vardır ve adamı duman ederler ALLAH C.C muhafaza dikkat etmek gerek seninki vesvese olabilir anlatılanlar seni etkilemiş olabilir benim size önerim sıkıntılı yeri fotoğraflayın deyerli ustalarimiz bi baksın derim.

Safakk

Bilgili Üye
Slm resim olmadan ustalardan neye göre yorum istiyorsunuz resim atki millet görsün ne var ne yok yer değiştirme olayı onlar malzemiyi vermek istemesse o kısa bi mesafede başka yerdeymiş gibi gösterir ama alıp o malzemeyi başka yere taşımaz tılsım diyorsun Tılsımlı yere tılsım yapılmış zahten onu başka yere taşıması olamaz omalı sorduğun hocadan eminsen git çalış zahten orda tılsım varsa onlar size zarar vermeden önce uyarıda bulunurlar sen iç merak aaa çarpılmadan önce haberiniz olur en zayıf alka içinizde kimse ondan başlarla sıkıntı yok yani sedogor ustanın dediği gibi git çalışmanı yap eminsen

Gambit

Yeni Üye
Yer değiştirme işi doğrudur 7 m alandan dışarı çıkmaz ama halledilir. ilmini bilmen gerekir . Tılsım vardır ve adamı duman ederler ALLAH C.C muhafaza dikkat etmek gerek seninki vesvese olabilir anlatılanlar seni etkilemiş olabilir benim size önerim sıkıntılı yeri fotoğraflayın deyerli ustalarimiz bi baksın derim.
Hocam ben İstanbul'dayım yer uzak bayağı doğu anadolu'da yazlık çiftlik olarak kullanılıyor inşAllah oraya ilk fırsatta gideceğim hem video hem fotoğraf çekeceğim dediğiniz gibi o şekilde daha sağlıklı olur..

Storm

Editör
Birincisi Malın yeri değiştirme diye bi mevzu yok dostum. Bu definecilerin bitmek bilmeyen vesveselerinden biridir. Bir ikincisi kullandığın dedektör minerali ne kadar eleyebiliyor çubuk tutul mu ? Çubuk tutan veya dedektör kullanan kişi bu konuda ne kadar uzman ? Tılsımlı yere abdestli bi şekilde gündüz vakti gittiğinde hiçbirşey olmaz ki duanı ederek git abdestsiz gitmeyin. Pekte hocalara itimat etmeyin. Alllah u Teala en yüksek mertebe olarak bizi yarattı. Onların varlığını zaten sezersin. Diğer bi konuda çalışma yaptığın yeri meye göre yaptınız ? Önemli olan yer tespitindeki mevzu topraki mineral, fosillerden, çakmak taşı vs vs ötürü değerli tespiti verir. Bu yüzden tek dedektör ya da iyi bi dedektör olmadan tespit yapmak zordur. Çubuk içinde geçerli bu.

Bereli

Aktif Üye
Birincisi Malın yeri değiştirme diye bi mevzu yok dostum. Bu definecilerin bitmek bilmeyen vesveselerinden biridir. Bir ikincisi kullandığın dedektör minerali ne kadar eleyebiliyor çubuk tutul mu ? Çubuk tutan veya dedektör kullanan kişi bu konuda ne kadar uzman ? Tılsımlı yere abdestli bi şekilde gündüz vakti gittiğinde hiçbirşey olmaz ki duanı ederek git abdestsiz gitmeyin. Pekte hocalara itimat etmeyin. Alllah u Teala en yüksek mertebe olarak bizi yarattı. Onların varlığını zaten sezersin. Diğer bi konuda çalışma yaptığın yeri meye göre yaptınız ? Önemli olan yer tespitindeki mevzu topraki mineral, fosillerden, çakmak taşı vs vs ötürü değerli tespiti verir. Bu yüzden tek dedektör ya da iyi bi dedektör olmadan tespit yapmak zordur. Çubuk içinde geçerli bu.
Ustam amacım tartışmak çıkarmak deyil kesinlikle düşüncelerinize saygı duyuyorum ama malesef bu melanetler yer değiştiriyorlar. Yaşamayan bilemez bu illa define ile alakalı deyil. Cebine 100 tl koyarsın herkesin önünde bi bakarsın cebinde deyil bi bakarsın kapı önünde buruşturulmuş bi şekilde hoca kısmina girmeyeceğim kardaşim saygilar

Bereli

Aktif Üye
Gambit kardaşim mekana gidince çomelin şahadet parmağını tespit ettiyininiz yere koy 7 kere ayet-el kürsü okuyun. Farklı bir hal ses göruntu yüz rengi degisikliyi vs.. olacak mi? Tek gitmemekte fayda var duruma göre burda paylaşırsınız. Korku ile hareket etmeyin sakın vesveseye mahal vermeyin

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Kimki size malzeme var amaaa yer değiştiriyor demisse orda durun !!!! Her şeye inanın ama malzemeyi taşıma yada yer değiştirmeye asla.

Bir önceki gittiğiniz burda tılısım var denildigini duyan bilenlede asla gitmeyiniz ekibi değiştirip geçmişi unutup devam ediniz. İşin işine hacı hocayı karıştırdıgın gün varsada alamazsın. Daha öncede dedim kardeşim git kaz varsa tılısım drek sana zarar gelmez bir uyarı alırsın korkarsın belki bu bir sestir bir yüzdür bir tedirginliktir vs.
Sonraki aşamada haddini aşarsan zarar görürsün , lakin nasibin varsa Allah verecekse kimse ve hiç bir şey engel olamaz.

Nerden biliyorsun orda tek bir sikke olmadığını diye sormussun, biliyorum çünkü senin konu yada başından geçen ne ilk ne son. Biz yaşadık unuttuk, tılısım vardır dogrudur ama bu hikayenin hepsi hurafedir zamanla anlarsın.

Son düzenleme:

Storm

Editör
Ustam amacım tartışmak çıkarmak deyil kesinlikle düşüncelerinize saygı duyuyorum ama malesef bu melanetler yer değiştiriyorlar. Yaşamayan bilemez bu illa define ile alakalı deyil. Cebine 100 tl koyarsın herkesin önünde bi bakarsın cebinde deyil bi bakarsın kapı önünde buruşturulmuş bi şekilde hoca kısmina girmeyeceğim kardaşim saygilar

Bak güzel ustam o yer değiştirmenin tarihçesi eskinin hocaları ve çubuk kullanmayı çok iyi bilmeyen şahısların uydurmuş olduğu şehir efsanesidir. Tespit yapılan makina ne kadar iyi ki ve makinanın dilinden ne kadar anlıyorsunuz sonuçta kul yapısı bu. %100 sonuç verecek diye bi kaide yok. Benim sana anlatmak istediğim bu tür şeylere cidden takılma kafanda vesveye yer verme. Gündüz gözüyle yap işlemini yanına gerçekten güvenebileceğin kişileri alarak tabi. Tılsımlı olan yerde mantık şudur güzel kardesim en zayıf halka hedef alınır vesvese verilir ve o zayıf halka çalışmayı etkiler bazen ölüme kadar götürür. Çalıştığın kişileri o yüzden özenle secmen lazım. Sonra Allah a dua et kapan varsa nasibinde birşey çıkar yani

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
valla bende gordugumu soyliim.en baba babalarin babasi mekanlari .tapinak kilise sapel firavun mallari.tumulusler...magaralar..sehirlerin gobeginde resto yaparken dokulen kilolarca cilcil altinlar..daha 6 ay once sumela manastirinda yenice bulunan 1 buyuk mahsentapinak 12 oda.binlerce mekan objeleri.altin samdan hac altin sikke muhur...vs gibigibi binlerce olayi cikaran bulan kazan yerli yabanci arkeolar kazi baskanlari sponsorlaraa elince mal gomu biyere kaymiyodaaaa yer degistirmiyodaa neden defineci tayfasina gelince boyle oluyor .olduruluyor.tirstiriliyor gozdagi veriliyorr.haciya hocaya mahkum edilip somurultuluyor..neden neden neden.....