Toplanın konuya bakın sessizce )))

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Ekli dosyayı görüntüle 245172
.
Alana şöyle 1 girişimiz vardı ... diğer bu alanın fotolarını silmişim
Bu resimde her şey ortada )))
Akıntı kanal giriş her yer belli.
Mezar işareti olmaz demedim. Aksini söyledim Mezar işaretleri Hariç dedim.

Bunu define işareti diyemezsin.

Girersin Yatanın neyi var şansına alır çıkarsın. Bu bir Külttür inanç geregi ve yatanın zenginligi fakırligidir mesele!

Bir taç alırsın ihya olursun yada iki göz parası bir agız bandı alır cıkarsın burdaki olay bu.

Ha taç takacak statüde degil yatan bu arada )))

Son düzenleme:

R00T

Profesyonel
Co Admin
Define tabii ki ayrı mezar ayrı.Birde zengin kimsenin malı gömüsü ayrı.Bir çok yerde hemfikiriz ustam.

Burak5553

Bilgili Üye
İstisnalar hariç diyorum. Piyasada gördügün işaretlerin çok çok büyük kısmı define degil başka şeyler anlatıyor diyorum. Bak mezar işareti vardır ayrı konu bu. Mezar var diye define olmaz O mezardaki yatanın Kültüne dinine adetine örfüne göre mezarda göz parası göz yaşı şişesi tas tabak olur bu define degildir.

Birde Kıral mezarı vardır örnek yine define degildir bu !!!! Ama ihya olursun ayrı.

Milletin define işareti dedigi bana göre nedir ?

Haç mı dedin sen ? Ya mezarı kutsamış ya ibadethaneyi kutsamış yada yaşam yerini

Yaw bunun anlamı budur öncelik budur. Haaa Haçta şifre varmı ona bakarsın o aşamada defineyi düşünebilirsin.

V işareti define işaretinden önce yön işareti tabeladır Ok işareti gibi. Yani istisnalar ve şifreler hariç define işareti olmaz.

Adam dininin geregi bilmem kaç yılında kayaya inandıgı Tanrının Helografını naksetmiş Aaaaaa buda ne işte define işareti diyen adam tarih yoksunudur.

Miteolojiyi bilmeyen boşuna kazma Sallar ! Sadece tarihi yok eder.

Adam Kayaya koç resmi cizmiş Ben koç gibi liderim diyor bizimki Ahanda define diyor

Adam Boga resmi cizmiş Boga güçlüyüm diyor Ben Hitit yöneticisiyim diyor bizimki öküzün altında buzagı arıyor

Tavuz kuşu bir hikayedir bir inançtır, bizmki görünce kuyruk tüyünü sayar gider bir yeri kesin kazar ))))
Siz degerli ustalarin sabrina bilginize ve ayri konulardaki ilginize mutesekirim.
Formdaki ustalara saygilar selametle

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Define tabii ki ayrı mezar ayrı.Birde zengin kimsenin malı gömüsü ayrı.Bir çok yerde hemfikiriz ustam.
Hemfikir olmadıgımız konularda gün gelir Sedegör vardı Adam çokkk haklıymış dersin. Bazı şeyleri kelimeler degil, bizzat zamanın kendisi anlatır.

Yoldan geçmeyen yolun dikenini bilmez.
Bende cok inandım çok boş kazı yaptım.
Mübarek günün Hatrına sayın dogruları yazdım )))
Bu yazılar sitelerin hoşuna gitmez ))) Ha bende bu yazıyı O sitelerde yazmam )))
Yalanın içinde bogulmuşlar, dogru söyleyeni dokuz köyden kovarla )))

Ha birde delidir ne yapsa yeridir meselesi var )))

Siz yazmayın ))) Benim deli oldugumu bilmeyen yok )))

Son düzenleme:

R00T

Profesyonel
Co Admin
Allah daim doğruları yazıp söyleyenler eylesin bizleri Sedegor ustam. saygılar....

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Gene icini dokmussun guzin abla ..bazen insanlar duymak gormek istedigine itibar eder gercegin acisini ezginligini yasamak istemez.9 köyde opulmekte istemez.eksik olan soylemedigin seyi belirteyim .Isaret sembol olmadan bu isten ekmek yiyenler butip mecralarda yazip cizmeyenler diye tarif ettiklerin. bu isin cigerini bilen bildiren kayitli kayitsiz yerlerin cetelesini tutup antik siyasi cografi yapisini bilip yuksek teknoloji ile nokta atisi yapanlardir ve bunlar kendisi sahada olmaz benim gibi irgat maraba takimini kullanir bana kazdirir buldurtur teslimini ister yeni operasyona hazirlik yaparlar.....aynen dedigin gibi mekaani okuyacak havayi koklayacaksin sosyal sitelerde onubunun resmini begenip takip edecegine isine odaklan bulundugun yerin antik gecmisini ogren oku arastir diyom.dalga geciyilar benle.arge linkundeki tum actigim konular okuyup arastirmakla oluyor.mekruh koselerde kulaktan duyup sirtina kazmakuregi vurmakla bu isler olmiyii.iste bunu beyinlere isletemedik biturlu

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Sedegor ustam güzel bir konuya temas etmişsiniz, teşekkür ediyorum; benim sorum şu bu gömü yapanlar nasıl teknoloji kullanmışlar, şu sıkıştırılmış toprak varya bir türlü anlayamadım ve aşamadık maalesef, adam toprağı taş yapmış, bazıları su yiyince yumuşuyor, ama bazıları altına su bile geçirmiyor, benim gördüklerim, kolay diyorsun iki üç tane o arazide hiç olmayan taş dizili bu taşların rengi farklı oluyor genelde siyah,kırmızı özellikle yeşil renkli doğadaki taşlar, başlıyorsun işlem yapmaya ve 5-6 metre iniyorsun hala yer altına yolculuk devam diyor maalesef daha siftah yok, ama artık harabeliklere yöneleceğim inşallah, değirmen, çeşme ,kilise falan olan yyerler de araştıracağım inşallah, selametle saygı ve selamlar üstadım, kolay gele inşallah

Tastan

Editör
Gercekler için eyw üstad bazen zamanın kıymetini anlamadan dogruları bulmak zor oluyor tek merakım zaman ve sabır olunca mekanları aşmak mümkün olurmu.?

30061977

Engellendi
o zaman bu sitedeki ler sadece duzmecemi yani. diyorum

The King1

Member
Yok kardesim duzmece degil. Sadece arkadas her gördüğun yilan isaretini define zannetme belkide sifa yeridir. Gecmis zaman insaninin yasam tarzini dini rituellerini olu gomme geleneklerini iyi bilmek gerek demek istiyor. Isaretler elbette safsata degil. Her isaretin verdigi bir mesaj var. Bu mesaji iyi okumak gerek

Moneyman

Bilgili Üye
Düzmece demiyor sadece her işaret define yeri göstermez boşa kürek çekmeyin demekte..sitelerde aktif üye sayısı azalmasın diye de bu gerçeği söyleyenleri pek sevmezler vurgusunu da yapmış..

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Şöyle bir durum var kardeşim. Ustlarımız bir işaretin mal ve ya mezar verebileceği noktalarını üyelere aktarır, o işaret hakkında şimdiye dek tecrübe edinmiş ya da daha önce uygulanmış ve sonuç alınmış fikirleri aktarır, üye de kendi işareti üzerinde bu fikirlerle yola çıkar söylenenleri uygular tespit olursa işlem yapar tespit olmasa da işaretin anlamının defin ya da define olmadığı kanaatine varır ve başka noktalara yönelir. Örnek verecek olursak: Sen bir haç paylaşırsın çevre resimleri ile beraber ve ustalarımız haç ile ilgili şuana kadar bildikleri duydukları ya da birebir tecrübe edindikleri bilgileri aktarır sen araştırmanı yaparsın olumlu tespit gelirse işlemini yaparsın yoksa bu demektir ki yapılan haç defin ya da define (mezar ya da gömü) değildir. Bir ibadethaneyi ya da bir kutsallığı anlatmış da olabilir. @Sedegor ustamızın site dediği şey, siteye girip insanları aptal yerine koyup sağlı sollu ahkam kesenlere, iki işaret ile insanları kandırıp cebindeki uç kuruşa göz dikenlere ve her gördüğüne atlayıp para veren kişilere diye düşünüyorum. Ustamız sitenin nadir engin fikirlerindendir. Sitede onu sevmeyen saymayan yoktur. Ben kendi şahsım adına kendisini Allah için severim. Bu sitenin amacı zaten insanlara gerçekleri doğruları anlatmaktır. Doğru ne ise altına ilk biz imza atarım. Bu arada böyle doğruyu anlatacak pek fazla kimseyi bulamazsınız. Çubuk konusunda millete 3 bin 5 bin fiyat çekenlere bu site rest çekmiştir. Beş para etmez dedektör cihaz reklamı yapanlara bu site rest çekmiştir. Sitenin adam kayırma ya da ayırma gibi bir durumu olsaydı bu işten kazanç sağlasaydı şuan bunları kimse yazamazdı. Ama ustamız doğruları yazmış her işaret define değildir. Defin ayrı define ayrı yani mezar ile gömü farklıdır. Mezar içinde gömü olabilir bunun da adı definecilik değil mezar soygunculuğudur. Helal midir işte burada yine ustanın dediği medeniyeti bilmek lazım. Adam islam öncesi yaşamış hristiyan ve dindar biri ise ehli kitap sayılır. Helallik almak gerek. Böyle uzar gider. Usta devamını bekliyorum şahsım adına. Baş tacısın.

Son düzenleme: