Tosbağa mı buldum ne?

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
@kazama abiciğim teşekkür ediyorum, anladım da, alttaki örülü olan yer midir giriş, yandaki yapıştırma taş mı? hangiisi kolay olur, ya da bunlar ayrı mezarmı? kaarşısı kayalıklar da çok güzel abi, en kısa zamanda resimleri eklerim abi, yine bakarsın inşallah hayırlı geceler olsun
Teşekkür ederim .
:23: ..

bestami

Aktif Üye
Çizilmemiş olanını yüklermisin
kazama ustam çizdiğim daire içinde dikili olan taşlar varmış, hayvan figürleri falan, bir tanesi bir kuş kartal olabilir, bir yerinde de örülü küçük bir yer var bunlar yıkılmış, muhtemel kendi kendine yıkılmış, burda neler olabilir abicim?hakkını helal et uzattım

bestami

Aktif Üye
sarı ile çizdim abi, yıkılan ları, poseidon2023 ustam sen nersin bunlara, bir bak istersen, teşekkür ediyorum

Son düzenleme:

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Burası sıkıntılı yere benziyor . Yani şu açıdan tehlikeli , taşlar en ufak harekette hepsi ordan yuvarlanmaya hazırlar .
Ya bilerek yaptılar , yada ilk inşa ederken öyle yapıldı. Bu resime göre alttaki büyük kaya orayı kapatıyor gibi durmuyor mu ? İşte onu alıncada üsttekiler hazır kıta bekliyor ,çok dikkat etmek gerekli diyorum .

Tnlcos

Yeni Üye
Öncelikle tüm ustalara selamlar ilk defa bir foRum a üye olduğumu söylemek istiyorum. Yaklaşık 3 gündür tesadüf eseri denk gelmiş olduğum bu forum da ustaların konulara olan hassas ve harika yorumlar yapmış olduklarını gördüm gerçekten tebrik etmek istedim. Bu başlığı açan kişiye de şunu sormak istiyorum çekmiş olduğun resimde sol tarafta dere falan geçiyor mu acaba bu kurumuş bir derede olabilir. Kaplumbağa dediğin yapının sol tarafında ?

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 212458 bestami kardeşim ben yerinin bu kısmını mahsen kilise diye düşündüm ...sarı yuvarlakiçine aldığım kısmı ıslat kurumaya yakın tekrar çek. iz işaret silüet varmı belli olsun ...1de buranın sağtarafında nevar okısmıda fotolandır...burası diğer tarafa nekadar uzaktakalıyor...

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
bu arada fotoların pikseli yüksek olsun resimler büyütünce dağılıyor...

bestami

Aktif Üye
@Tnlcos ve @uçmuş ustalar teşekkürler; kaplumbağanın önünde bir dere gibi yer var, muhtemel dereymiş, bir vadi yani, resmi çektiğim yer diyeyim, üstünde bir mağara var, biraz uzakta yalnız, arka tarafı 25-30 metre uzakta, diğer paylaştığım resimlerde kaplumbağa dediğim yerin doğusu, vadinin doğu yamacında ve zirveler yüksek tepenin başı oluyor, yani bu kaplumbağa doğuya bakıyor aynı zamanda, ustalarım, bayağı büyük bir yer, ağzının kapalı örülü olması benim dikkatimi çekti, yanımda eşim falann vardı onun için uzaktan resim alabildim, inşallah burayı detaylandıralım, saygılar canlarım
jeolog Mirkut Kamhi Leonard toyalp The Thing ustalar burda güzel şeyler var, bir görün istedim, hepinize teşekkür ediyorum

Son düzenleme:

bestami

Aktif Üye
Tnlcos ustam teşekkür ederim, her bakışı her yönünü değerlendirelim inşallah, gerçekten sizin bakış açınızı takdir ettim, Allah razı olsun, ustalara da teşekkür ediyorum, burası büyük bir iş, inşallah çevreyide inceleyelim, başka ne var ne yok, kolay gelsin