Trabzon ve çevrisi eşkiyalık

trabzon_61

Member
Trabzon ve çevresi eşkiyalık yapan herhangi biri varmı idi isim olarak bilen arkadaşlar yardımınızı bekliyorum lütfen

Metalicvoice

Operatör
Eşkiya değilde, karadeniz bölgesinde 20 yıl boyunca işaret kıran/kırdırılan topal hasan varimiş...

trabzon_61

Member
şundan dolayı sordum benim bir arkadaşım var büyük büyk dedesinin eşkiyalık yaptığını ve en sonunda yakalanıp kellesinin kesilerik öldürüldüğünü anlattı merak ettim

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Trabzon ve çevresi eşkiyalık yapan herhangi biri varmı idi isim olarak bilen arkadaşlar yardımınızı bekliyorum lütfen
Sen bu bolgede pontus rum .antik roma ve ermeni gomulerini kostur karli cikarsin....kelle .pacayla bol sarimsakli guzel olur .harici trastir

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Volçan itinin, Rus yardımını bekleme sırasında dinlenirken, personellerinin can sıkıntısından kayaların içine bıraktıkları emanetler -ki bunlar volçan itine göre bir çekiç ile çerez gibi toplanacak mallar- Trabzon Ordu tarafında olduğu duyumları geliyor ama doğru mu bilemeyiz..

Metalicvoice

Operatör
Volçan itinin, Rus yardımını bekleme sırasında dinlenirken, personellerinin can sıkıntısından kayaların içine bıraktıkları emanetler -ki bunlar volçan itine göre bir çekiç ile çerez gibi toplanacak mallar- Trabzon Ordu tarafında olduğu duyumları geliyor ama doğru mu bilemeyiz..
bölge olarak en fazla karadeniz konuşuluyor. Rizeden samsuna Ama belgelerde geçen yer isimleri tepeler dereler vs. Türkiyenin herbiryerinde var.

Bazen diyorum delinin biri bikaç belge saldı piyasaya millet uğraşıyor boşuna. :) Bazende duyumlar geliyor işaretler konuşuluyor, diyoruz Allah Allah. :) elinde net işaretler emareler olmayan bunlarla meşkul olamasın bence, ömür heba olmasın....

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
bölge olarak en fazla karadeniz konuşuluyor. Rizeden samsuna Ama belgelerde geçen yer isimleri tepeler dereler vs. Türkiyenin herbiryerinde var.

Bazen diyorum delinin biri bikaç belge saldı piyasaya millet uğraşıyor boşuna. :) Bazende duyumlar geliyor işaretler konuşuluyor, diyoruz Allah Allah. :) elinde net işaretler emareler olmayan bunlarla meşkul olamasın bence, ömür heba olmasın....
Daha kolay baariz somut olan yerlerden uzaktutmak oyalamak amacli trolleme isleri bunlar.....hangi resmi kazi arkeolog agzindan eskiya gomusu muhabbeti duydunuz..accik ayik oln yaaw