U.m .t

Nihat k

Aktif Üye
Selamun Aleykum
Arkadaşlar görüyorum ki artık sayfada bir seýler anlaşılmaya başlandı ama bu yine de yetersiz biz artık silkelenip koşmalıyız bunun ıçin size öğretilen bilindik klasik anlayıştan siyrilmaliyiz çünki biz artık Uyanışa geçen Müslümanlarız artık uyanmaliyiz bende dahil öğreneceğimiz çok şey var daha sordunuz mu hiç kendinize yerler niye hep boş çıkıyor neden bunca emek boşa gidiyor bir şeyler ters cün ki öğrenilenler çok tan uçtu gitti yeni bir sistemle yeni bir bakış açısıyla çok tan yerleri değiştirildi şimdi siz o eski tekniklerle hazine arıyorsunuz yazık artık uyanmaliyiz??

Allah'ın izniyle kisa zamanda U.M.T diye bir projem var son halini verdiğimiz de bilgilendirecegim tabi sayfamizın yöneticileri uygun görürse Tecrübeli ve ya Tecrübesiz Ustalarimiz yeni başlayan arkadaşlar herkesin fikir ve görüşlerine açığım

The Thing

C*
Süper Moderatör
Hayırlısı İnşallah.Allah utandırmasın.
Proje gözüksün hele gerisi çorap söküğü gelmeye başlar ,umarım herkeze faydası dokunur.

mayhem

Co Admin
Co Admin
A.S Yeni sistem dediğiniz şey ne dir Açılımını yaparsanız Konu başlığı olsun içeriği olsun fikir sahibi oluruz .

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Nedir bu UMT? Cihazmı

Nihat k

Aktif Üye
Arkadaşlar bu Cihaz falan değil bölgelere yeni bir bakış açısı sıkılmadinizmi artık bos çıkan karelerden yuvarlaklardan

Moderatör tarafında düzenlendi:

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Arkadaşlar bu Cihaz falan değil bölgelere yeni bir bakış açısı sikilmadinizmi artık bos çıkan karelerden yuvarlaklardan
bizim uğraştığımız yerler boş çıkmaz önemli olan çalışma yapılabilsin herkes uğrşır arama yapan herkes sende şimdi bişey geliştir yine uğraşacaksın niye biliyomusun çünkü başka başka nedenler çıkacak karşına yer sahibi sıkıntı yapacak izin alamayacaksın yanındaki açık verecek bir çok neden var uğraşmaya lukmayı yemeden yutmak yok senin anlayacağın

Nihat k

Aktif Üye
bizim uğraştığımız yerler boş çıkmaz önemli olan çalışma yapılabilsin herkes uğrşır arama yapan herkes sende şimdi bişey geliştir yine uğraşacaksın niye biliyomusun çünkü başka başka nedenler çıkacak karşına yer sahibi sıkıntı yapacak izin alamayacaksın yanındaki açık verecek bir çok neden var uğraşmaya lukmayı yemeden yutmak yok senin anlayacağın
Ustam müsait olan yerler çok ben onlardan bahsediyorum farkında olmadan yanindan geçip gittiğimiz dogaya uydurulmuş başka yerlerden bahsediyorum

Tastan

Editör
A.selam ustam elbet herkes ister bakmakla herseyı daha kolay gorebilmeyi fakat herne olursa olsun mantık tecrube zaman mekan ve ekip yoksa olan yada olacak olan bircok sistem bosa ugras olur ama teknıgınız sızın kolaylıgınızdır işinizi kolaylaştırır insallah sisteminiz basarılı olur saygılar...

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Arkadaşlar bu Cihaz falan değil bölgelere yeni bir bakış açısı sikilmadinizmi artık bos çıkan karelerden yuvarlaklardan
bakış açını değiştirebilirsin ama bir işaretin anlamını asla değiştiremessin.

Pscyhe

Engellendi
Ben her zaman yeniliklere acigimdir.yeni seyleri denemek test etmek isterim sonuca ulasip ulasmamasi onemli degil onemli olan denemek belki baska fikirlere yelken acar diye dusunurum.bazen arkadaslar boyle konular acarlar cogunda devami pek gelmez benim dusuncem bu gibi konularda hep su sekildedir arkadaslae tasvip edebilirde etmeyebilirde.yeni birsey oldugunda bikgi aktarimi yapmasi ve denenmesi icin diger arakadaslarada sans vermesidir.cunku her yer her alan bir degildir degisik yerlerde denemek daha fazla fayda getirir olaya.benim dusuncem boyle dogru veya yanlis dusunuyorsam her arkadasim fikirlerini dusuncelerini belirtsin bence

S:W:A:T

Editör
Hocam nasıl bir giriş bu satış , pazarlama gibi ? Herkes sormuş zahmet olmazsa birde neyin nesidir bir cevap ver .