U.m .t

Nihat k

Aktif Üye
Öncelikle herkesin düşüncelerine saygı duyuyorum fikirlerinizi yazmanız çok güzel arkadaşlar bir şeylerin yalnış gittiği artık çok bariz bu bir satış ya da bir pazarlama değil bu sayfada şimdiye dek netice alınmamış yerlerinize farklı bir pencereden yeni bir anlayışla bakılsa ve katılmak istemeyen saçma bulan arkadaşların da konuları görmesi mecburi olmasa sayfa ıçinde ayrı bir pencere açılsa isteyen gelip konularını açsa ve ismi de U.m.t olsa nasıl olur..

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Hocam nasıl bir giriş bu satış , pazarlama gibi ? Herkes sormuş zahmet olmazsa birde neyin nesidir bir cevap ver .

Satış pazarlama asla olmaz, Nihat ustama uymaz :)
Bekleyelim bakalım neler diyecek...

Az-çok ben tahmin ediyorum.

Kısaca şöyle söyleyeyim:
Her yerde İŞARET yoktur.
İşaret bizzat arazinin kendisidir.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Diğer üyeler rahatsız olur bende dahil. Çünkü buna benzer konu açılmıştı. İstismara sebeb olabilir. Herkes kendi aralarında bilgi alışverişi yapıyo şu anda zaten. Diğer türlü. mynet okey. Deki özel oda gibi gözükür.

Nihat k

Aktif Üye
bakış açını değiştirebilirsin ama bir işaretin anlamını asla değiştiremessin.
Satış pazarlama asla olmaz, Nihat ustama uymaz :)
Bekleyelim bakalım neler diyecek...

Az-çok ben tahmin ediyorum.

Kısaca şöyle söyleyeyim:
Her yerde İŞARET yoktur.
İşaret bizzat arazinin kendisidir.
BulursamKader25Ustam çok güzel bir yere değindin
kayalardan çok çalı ve dikenlerin altındaysa aradiklariniz hiç düşündünüzmü? Bayram hocam artık biz müslümanlar olarak uyanışa geçmeliyiz bunda her kim vesile olur katkıda bulunursa Allah onlardan razı olsun8

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Ustam benim yorumum da darılmaca olmasın. Şahsına bişey yok. Yönetımın uygun gordugu her şekle. saygı duyarım uyarım.

Nihat k

Aktif Üye
Eğer yönetim sayfaya gerçek anlamda farklı değerleri farklı fikirleri yenilikleri katmak istiyorsa yönetimle bu konuyu konuşmak isterim

mayhem

Co Admin
Co Admin
Düz tarlanın resmini atanda oluyor . Ne diyoruz boşluk yada cihazla bakın bir emare arayın işaret babında . Arkadaş şüpelenmiş eski yaşantı bölgesi olarak örnek verirsek belirli yerleri biliyoruz yazıyoruz fakat birazda üyede bitiyor ufku geniş olucak biz tarlanın ortasında şu vardır burda bu vardır diyemeyiz senin anlatmak istediğin işaret olmaz her yerde bu durumu ele alalım demek istedin sanırım bu iş sende bende bitiyor yeni üye olan arkadaşlara bunu izah etmek çok zor bunun birde vebali var. üyenin zaten işlem yapası var boş bir işlemde geri dönüşü sert oluyor . bu durum karşılıklı anlayışla mümkün . dediğin gibi üye oymayı buluyor açıyor oda boş oysa yanında altında bir oda daha oluyor işlem yapmış 10 metre ulaşmış odaya bırakıp giden çok . En sevdiğim mesele üzerinden gidiyorsun fakat bunun için dediğim gibi konu içinde üyelere anlatmak gerek .

Nihat k

Aktif Üye
mayhem Usta şimdi şu an desek ki biz yuvarlak ve ya karelerle ilgilenmeyin boş çıkacaktır desek kim bana inanacak kimse ama işlem yapıp görecek ki bir şey yok bunu değiştirmek bizim elimizde ama tek benim elim de degil

mayhem

Co Admin
Co Admin
Aynı şeyleri yazışıyoruz beni anladın sanırım Bu dediğin gibi bizim elimizde üye arkadaşlara bunun izahını yapmak gerek erinmeden ve sıkılmadan . Buda üyenin açtığı konuya bağlı bölgeye bağlı üye bilmeye bilir bizim sorularımız çok olmalı diye düşünüyorum önce bilgiyi üyeden alıp ona göre yorumda bulunmak en mantıklısı .

Nihat k

Aktif Üye
mayhem Ustam ben her konuya yetişemem bu ış ıçin bir biriyle sürekli iletişim de ilgili alakalı meraklı yeniliğe aç ustalarimiz lazim bir iki kişiyle olmaz bu iş