Üç Harfli Varlıklar

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Veya Muhyiddini arabi halka sizin taptığınız benim ayaklarımın altındadır dediği için öldürülmüş

mayhem

Co Admin
Co Admin
çok ilginç bir konu olmuş uçmuş bu konuya açıklık getirmek lazım konu sahibi edenbilir konusu terk etmiş galiba . kapanmış açılmış APOLLONUS beklentileri var sorular sormuş kime sormuş sanamı uçmuş.

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
mayhem ustam APOLLONUS un bana 1 sorusu olmadı ....konuyu açan arkadaşa benim verdiğim cevaptan dolayı yazacakları vardı .... konu kapandığı için yazamamıştı .... bende yazamadığı şeyi yazmasını söylemiştim oda yazdı .... onun anlattığı mevzu derin mevzu .....

bizim burada konuyu açan kişinin konusuyla alakalı devam etmekti derdimiz ama ... arkadaşımız dahil olmadı .... onun bilgisini ... veya neyi nekadar biliyor ve kaynağını öğrenmek ti ...

veeeee APOLLONUS ustamızın anlattığı mevzuya gelmekti derdimiz ...

Turko

Uzman
Kadın sesini söylememiş olsaydı takla ci derdim vatandaşa lakin doğrudur besmele ve selam ile gelir besmele ve haydi gidelim Allahın izniyle cümlesi ile beraberinde kişi ile hareket ederler , Başka bir kimsenin evinden gidelim Allahın izniyle demediği vakit çoğu zaman oralarda kalırlar Müslüman cinler her fırsatta ibadet ederler onla bunla ugrasmazlar seslenmek şart sesleri kadın sesi gibidir ince naif çıkar . Uzak durulsun kurcalanmasin konu .

edenbilir

Yeni Üye
Selamun Aleyküm Üstadlar. Kusuruma bakmayın özel bir nedenlerden dolayı buralarda yoktum. Hepinizin yorumlarını teker teker okudum ve hepinize saygım sonsuz. Yorumlarınız için hepinize birer birer teşekkür ederim olumlu veya olumsuz olması önemli değil. Sonuçta burada bir beyin fırtınası yapmak lazım ve emin olun sizlerle bu çok güzel oluyor adaşlar. Ben yazımda yanlış bahsettim. Ben kimseye cin çağırma büyüsü tılsımı yapmıyorum. Sadece bu define işlerinde istesenizde istemesenizde cin olayları bir hayli fazladır. Bu işin erbabı olan insanlar bilirler ki; bir cinin ne kadar hazinesi var ise okadar güçlüdür. Cinlerle iletişim için ne Hz.Sülayman(a.s) olmanıza gerek yoktur. Cinlerle istişare yapan insanlar sanırım hiç görmediniz. Görmenizi veya duymanızı yadırgayamam sonuçta herkesin ilmi farklıdır. Benim ne bir şeyhim ne bir hocam var. Ben havvas ilmini rukye ilmini vs.. ilimleri hiçbir hocadan öğrenmedim. Bilgili insanlardan öğrendim ve onlar kendilerine ben hocayım demiyorlar. Bende o yüzden hoca demedim. Bu yazıyı kısa tutmak istiyorum. Define&cin ile alakalı sorularınızı yanıtlamaya çalışacağım, polemiğe hiç gerek yok üstadlar. İsteyen inanır isteyen inanmaz sorgulama tabiiki hakkınız ama artık öyle birşey oldu ki ; ben denizin üstünde yürüsem çoğu yüzme bilmiyor derler. O yüzden bu konuşmalara son veriyorum. Dediğim gibi fikir almak isteyenler yazabilir. Hepinize teşekkür ederim..

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
edenbilir peki şuna 1 cevap ver anlamaya çalışayım .... normal bilgilerimde 1 cine 1şey söylediğinde yapmaz ... not emrin altındakiler değil ... büyü veya muska vs vs işlemden kişinin üzerinde bulunan cin ...olay şöyle oldu kişi geldi ban sorununu anlattı ... bende kırmadım baaktım ...oğlunun üzerinde büyüden dolayı cin vaardı yapanda gelini oğlunun eşi yani ...cine çocuğun üzerinden çık kızın üzerine geç dedim ... hocadan çekindi .. 1şey olmaz dedim anladıkları zaman tekrar geçersin ....ama anlayana kadar kıza geç dedim .... hiç zorluk çıkartmadı geçti ....

sebeb ????? niçin zorluk çıkartmadı ??? burayı anlayamadım ...... el cevap

edenbilir

Yeni Üye
uçmuş dediğinden pek birşey anlayamadım değerli ustam ama anladığım kadarıyla cevap vereyim.

1- Büyü ilede gelmiş olsa emir verebilirsiniz şöyleki bizim bazı ayetlerimiz onların canını yakmakta ve hatta bu işin gerçek erbabları onları bu sayede öldürebilmekte.
2- Büyü inanırsan olur inanmayan birine büyü işlemez hatta 1 naz suresini okuyan insana bile yaklaşamaz bu onların hem canını yakar hemde zararlı çıkarlar.
3- Allah insandaki perdeyi(koruyucuyu) kaldırmadıkça hiçbir cin insanlara musallat olamaz. İman eksikliği gitmişse geri getirmek için çabalamalı o kişi.
4- Cinler insana tek birey olarak girmezler , çoğunlukla karı-koca anne oğul baba oğlul kız vb.. girerler. Yani sen birini belki senden korktuğu için geçirmiş olabilirsin ama onun geçme sebebi senden korkması bile olsa o çocukta ondan başka cinin olmasıdır.
5- Büyü dediğiniz şey o kadar basit değil, örneğin akarsudan atlamayla veya ayağının içine denizkumu dolmasıyla büyüde bozulabilir.
Değerli ustam anladığım kadarayla açıklamaya çalıştım; talaffuzumda problem var ise tekrardan yazabilirsin. Teşekkür ederim.

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
anladım başka cin varmı onu bilmiyorum ben sadece o günün sonrası çocuğun babasına karşı hal .hareket ve evlendikten sonra hiç yapmadığı [ babasına karşı iyi niyette ] şeyleri yapmaya başlamasıydı .... şifa veren mutlak güç sahibi ALLAH ..