ucgen ve kasa

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
BulursamKader25 ustam ciddimi diyon ustam çok sordum diye takılıyotmusun
Yok kardasim,
Takilmak olmaz bu meselede.
Basit bir kroki cizecegim.
Sen oraya varinca bu kroki oraya oturuyor mu ona bakacaksin. Eger dusundugum gibiyse tuneli bulup asil mezara odaklanmaniz gerekecek inşallah.

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
aleykümselam
önceki konunada bakmıştım yorum yazdım mı hatırlamıyorum ama ilginç bir yer ve ilginç bir çalışma
ne mantığı ne de amacı belli
sizin girişinüzerine sapmadan inmeniz daha da ilginç
bir daha gittiğinde o yazıyı net çeker misin ustam en azından medeniyetini tespit ederiz
bir de değirmen var mı yakınlarda merak ettim
selametle

kertenkele

Editör
Siva kardeş yakın çekim yok olsa atardım emin ol ikinci resim yaklaştır daire içine aldım

kertenkele

Editör
BulursamKader25 ustam Allah razı olsun çizersen çok makbıle geçer ustam 400mt aşağıda derenin kenarına yani su akarının kenarınada kayalar yerleştirmişler boşluk bakmadım ama dere içinden giriş olabilir çünkü bir yerde gördüm dere içinden 15mt tünel ile odaya ulaşılıyor gördüm yani ihtimal yüksek ben çubukla bi bakim resimlerinide çeker atarım dere kenarında kesinlikle kaya yok bu dere boyunca birtek orda var

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
resim kabiliyetim çok kötü.
idare et inşallah..

kertenkele

Editör
BulursamKader25 ustam krokiye göre bulduğum mezarın alt tarafı na mı bakayım yada krokideki kıvrım olan yer 10. cu resimde sağda senin kroki gibi çıkıntı var üzeri düzlük orayamı bakayım

kertenkele

Editör
BulursamKader25 ustam senin kroki sağ tarafa uyuyor aşağıda senin tünel verdiğin yere göre bitane dikili kaya var resimde gözüküyor

kertenkele

Editör
BulursamKader25 ustam çubukcunun biri ben bi arkadaşdaha var iki kişiyiz ben aleminyum pirinç ve bakır çubuk kullanıyorum bende çubuklar boşlukta yana açılıyor boşluktan çıkınca kapanıyor

kertenkele

Editör
Yataydan tünel su akarına düz şekilde yani krokideki gibi ustam çizimde tüneli ayırmışınız biri oda digeri nedir