ucgen ve kasa

kertenkele

Editör
BulursamKader25 ustam yaedımın için tşkl çubukla dere boyu bi gezelim dedi9in gibi bir yer çıkacakmı bakarız bayram dan sonra inşl seni bilgilendiririm ustam hadi iyigeceler iyi sahurlar cümleten

kertenkele

Editör
kaynak ustam evet doğuya bakıyo sivri ucu ikinci resim daire içinde sivri uç tarafı doğu kendiside öndeki düz taşa bakiyor

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
@kaynak ustam evet doğuya bakıyo sivri ucu ikinci resim daire içinde sivri uç tarafı doğu kendiside öndeki düz taşa bakiyor
oraya tekrar gideceksin sanırım doğru acılardan bolca foto cek lazım olanı ben alırım çevreyi gözlerin gördüğü gibi görelim inş

kertenkele

Editör
kaynak ustam altta oda oda açık var bakmışındır oyma falan yok burda sadece kayalarda çizikler var çubukla bulduk burayı bi kaç yer de işlem yaptık yokladık tünel olan yer toprak olarak devam edince devam ettik tünelin giriş kısmı düzlük tü bi nevi kendini ele veriyordu ama kayalara bakarsan sivri ucları hep tünelin girişine bakıyor

kaynak

@kaynak ustam altta oda oda açık var bakmışındır oyma falan yok burda sadece kayalarda çizikler var çubukla bulduk burayı bi kaç yer de işlem yaptık yokladık tünel olan yer toprak olarak devam edince devam ettik tünelin giriş kısmı düzlük tü bi nevi kendini ele veriyordu ama kayalara bakarsan sivri ucları hep tünelin girişine bakıyor
Benim bir tabirim vardır, "hiç birşey göründüğü gibi değildir" sen gördügüne yorum yapıyorsun diyeyim birde görülmeyen tarafı var kısaca biz buna sistem diyoruz,ritüel diyoruz.

kertenkele

Editör
kaynak ustam neden sordun doğumu diye sen birşeyler biliyorsun tecrübe etmişin gibi geldi bana ne aramalyım burda onuda söyle gidince bakim

kaynak

@kaynak ustam neden sordun doğumu diye sen birşeyler biliyorsun tecrübe etmişin gibi geldi bana ne aramalyım burda onuda söyle gidince bakim
Hele sen bir görselle daha sona yine değerlendiririz..Bu arada sahada başkada olmayabilir?

kertenkele

Editör
kaynak ustam burdaki işaretler dikkatli bir araştırma ile çıkıyor doğala benzetmişler ama iyi araştırınca bişeyler yakalanıyor

kaynak

@kaynak ustam burdaki işaretler dikkatli bir araştırma ile çıkıyor doğala benzetmişler ama iyi araştırınca bişeyler yakalanıyor
Maşatlık ise temizledikçe çıkabilir , bu takdirde işler değişir :) kıymet kazanır demek istedim

kertenkele

Editör
kaynak ustam nasıl yani başka odamı yok diyorsun bilmiyorum ama açmayınca belli olmaz biyerim daha var 60 mt falan açtığım yere su akar yönünde yine sırt oda şekli şemali aynı ordada bu şekil kayalar yerleştirilmiş üçgenin sivri ucu doğu bi ucu topraga bir ucu havaya bakıyor