Üstadlar Hepinizin Mesajlarını Bekliyorum Sizce Nedir Bu? 2cm ortalama kalınlıkta

sandalci14

Operatör
madde;
1-delik!
2-yeri biliyorsun,işaret bilgin çok,ne arıyorsun burda?
3-sitenin kurallarını en azından bir okusaydın
(a-https://definesohbeti.com/fotografl...a-nasil-olmali-cozum-icin-en-onemli-konu.html- fotoğraflama nasıl olmalı
b-büyük harflerle yazmayın )
tek bir resim yüklemişsin muhtemelen biri karotla delmiş hatta o kadar düzgünki sanki birkaç gün önce delinmiş,işaret yok bişey yok ayıp olmasın diye yorum yapanlarada neredeyse kızacaksın.bu sitede efendi olanlara değer verilir gözüm..

kabakburgiba

Operatör
slm.

tek resim yakın çekim.çok zor.bu adamlar burasını boşuna delmediler.

sandalci14

Operatör
tek resim yakın çekim.çok zor.bu adamlar burasını boşuna delmediler.
üstat kendi fikrimi söylemek gerekirse bence burayı bişeye ,işarete vs istinaden kırmaya alışmışlar çünkü duvarda hiltiucu izleri halen duruyor,belli bir mesafe kırdıktan sonra karotla bakıp boşluk bulamayınca vazgeçip bırakmışlar diye düşünüyorum.yanlış yeri çalışmışlar kanımca uzak yakın resimleri olursa belki daha fazla ipucu çıkar.

Turko

Uzman
Ulan bilmeden ne yorum yapıp sallıyon yeri bilmesek işaret hakkında bilgimiz olmasa yiyecez farkındaysan üstadlardan msj bekliyorum yazmışım yukarıya
Konu sahibi bir gün ceza almıştır. Konuya ilgi gösteren ustaların bilgisine. Ulan hoş bir kelime değil. Sallamak kelimesi de hoş değil. Herkesin bilgisi ufku görüşü kadardır. Ufkunu genişletmek adına bir gün dinleneceksin ruh halin dinginlesir. Rast gelsin.

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 246396 , içine oklava soktum 50 cm girdi .delik kalınlığı 2 cm ortalama .işaretlerin bol olduğu bir bölgede.düz bi duvarda
20 mm. matkap ucuyla delinmiş 50 cm. girdiyse 50 cm. boyunda uçla delmişlerdir

Biri sansini denemis camera sokiyiim hesaabi amma yememis
Eyice bak cokca resim yukle 360 derece uzak yakin .bu haliyle tirt mekan
aynen doğru yorum
ya da tecrübe diyelim
Ulan bilmeden ne yorum yapıp sallıyon yeri bilmesek işaret hakkında bilgimiz olmasa yiyecez farkındaysan üstadlardan msj bekliyorum yazmışım yukarıya
ulan lafına verilecek çok cevap vardır da burası yeri değil, keza sallamakta öyle
neyse
burada üstad yok
kimse kendine üstad demez
bizim yeni üye yazanımız da ustadır operatör yazanımız da

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
maşallah pamuk gibi ustalarımız,herkesin sanki sinirleri cımbızla temizlenmiş gibi :) konu sahibinin üslubuna karşın ustalarımız bişey demediği gibi birde üzerine tekrar yorum yapmışlar :)

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Konuya acil usta aranıyor... :D

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Aslında sitede filtreleme olucak böyle işaretsiz sıradan yerler hiç konu olarak açılamadan filtreye takılacak, bizde hiç vakit harcamamış olucaz o konuya. Neyse uçuk bi düşünce oldu sanırım :D

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Aslında sitede filtreleme olucak böyle işaretsiz sıradan yerler hiç konu olarak açılamadan filtreye takılacak, bizde hiç vakit harcamamış olucaz o konuya. Neyse uçuk bi düşünce oldu sanırım :D
Acil 112 çağrayım ne olur ne olmazzz )))