Ustalar burası mağara yorumlarınızı bekliyorum

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Başka resim yok mu ? İki resim ile iz yok emare yok ne denilebilir ki? Sadece bir koç başı ile tapınak ya da kiliseye benziyor. Tavanda farklı motifler var. Kanaatimce ibadet yeridir. Başka da bu resimlerle bir şey diyemiyorum. Hayırlı forumlar

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
beratkoksal merhaba ,
Yüklemiş oldugunuz resimlerde aynalama tekniği uygulanmış olup , resimlerde hiç bir anlam ve fikir yürütülemeyeceği kanısına varılmıştır .Lütfen resimlerin orjinali ile ve oynanmamış halleri olmasına özen göstermeniz .
Konu içerisine resim yüklerken biraz açıklama ve usulunce resimleme konusunda biraz tecrübe sahibi olmanızı tavsiye ederim .
Resimler altta çizdiğim kırmızı çizgiden itibaren aynı resmin yansıması .Bu bilinçli olarak mı yaplıp yükleniyor ?

beratkoksal

Yeni Üye
Kesinlikle aynalama tekniğinden anlamam zaten usta direk çektim size yolladim

Ebu Computer

Bilgili Üye
Fotoğrafların sağ ve sol tarafı bir birinin simetriği.

Storm

Editör
İçini 4 bi yönden ceksen tamamını görsek olmaz mı ustam ? Hem burası sit alanı gibi duruyor eğer söylese uzak dur riske girme. Bir diğer olasılıkta böyle mükemmel yeri el değmeden bırakmazlar haberin olsun

beratkoksal

Yeni Üye
arkadaşlar bazılarınız yansıma bağzılarınız pcpcpc ortamında hazırlandı diyor yarın gidip bakıp mağranın 4 bir yanını gezicem ççekip size yoluycam yorumlarıız için teşekkürler