Ustalar burası mağara yorumlarınızı bekliyorum

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
arkadaşlar bazılarınız yansıma bağzılarınız pcpcpc ortamında hazırlandı diyor yarın gidip bakıp mağranın 4 bir yanını gezicem ççekip size yoluycam yorumlarıız için teşekkürler
arkadaşım bu tarZ resimler piyasada fazla derecede var inanki hep aynı şekilde.ve ayrıca genellıkle başkasından geliyor sen çektim diyorsan girmişken içeri etrafıda resimleki belki bir detay yakalanır

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
arkadaşlar bazılarınız yansıma bağzılarınız pcpcpc ortamında hazırlandı diyor yarın gidip bakıp mağranın 4 bir yanını gezicem ççekip size yoluycam yorumlarıız için teşekkürler
Yükledeğiniz fotoğrafla oynanmış,Fotoğrafı kendim çektim diyorsanız niyetiniz kötü. yok başkası yolladı diyorsanız gönderen kişi kötü niyetli. her iki durumda da burda pirim yapmaz. Sizin iyi niyetli olduğunuzu umarak gidip kendiniz fotoğraflamanızı, yeni resimler yüklemenizi hafta sonuna kadar bekleyeceğim.

The Thing

C*
Süper Moderatör
Bende şimdi pc'den bakarken daha net gördüm, aynalama var bu fotolarda, ustalar haklı.

SEUTHES

Yeni Üye
resimler bağzı cep telefonlarının uygulama proğramlarıyla yapılmış gibi.. Aynı fotoğrafın simetriği..

beratkoksal

Yeni Üye
Ben yeniyim kusura bakmayın banada başkası yolladı bı baktirayim dedim

beratkoksal

Yeni Üye
Yükledeğiniz fotoğrafla oynanmış,Fotoğrafı kendim çektim diyorsanız niyetiniz kötü. yok başkası yolladı diyorsanız gönderen kişi kötü niyetli. her iki durumda da burda pirim yapmaz. Sizin iyi niyetli olduğunuzu umarak gidip kendiniz fotoğraflamanızı, yeni resimler yüklemenizi hafta sonuna kadar bekleyeceğim.
Haklısınız banada başkası yolladı fotolari

The Thing

C*
Süper Moderatör
Sen çekmediysen iyi o zaman beratkoksal ,yukarda direk çekip size attım diyince biraz yanlış algılandı.

sepetkaya

Editör
Bu nasıl iş arkadaş, yarın çekip dört bir yanını atacam diyen adam, daha sonra arkadaş gönderdi diyor.. bu forumda tilki var kurt var ama koyun zor bulunur, dikkat edelim lütfen ..

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Değerli kardeşim elinde resim varsa yükle yoksa çek yükle. Bu da imkansız ise boşa zaman harcamayalım malum diğer üyeler de yorum bekliyor hak yemiş olursun. Hayırlı forumlar