ustalar resımler tmm yenı konu actım

aslanbey

Bilgili Üye
Tastan oda ölçüleri 2x3 mt boşluksuz değerli veren yer 2mt boşluklu oda dediğim yer 5 veya 6 mt

aslanbey

Bilgili Üye
Extra06 bu yanılgıya düşmemek için sizlerinde yardımını istedim ustam

aslanbey

Bilgili Üye
Turko ustam denemeyi düşünüyorum birazdaha inceleyelim başka çubukçu götüreceğim birde o baksın

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Ustam küp kırığı aldım elime araziden buldum test ettim küpü buluyor oda içinde var diyo çubuk kurşunla baktım oda köşelerini veriyor gümüş zaten verdi
Bu dediklerinin sonucu MİNERALDİR.
Degerli metal bakmayin oncelikle bosluk bulun. Buldugunuz bosluk girintisiz cikintisiz ya dikdortgen yada kare olmali.

aslanbey

Bilgili Üye
BulursamKader25 ustam küp bulma işini kırık parçayla adamın dediği yere götürdü ondan dolayı buluyo dedim ustam birde senin dediğinden anladığım yani boşluk tünelsiz falan olacak ya dikdörtgen ya kare tünel vermeyecek diyorsun doğrumu anlamışım

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Kardeşim
burada yapılacak iş Hilal şeklindeki Kaya'nın arkasında odayı tespit etmek odayı bulduktan sonra etrafında dolaşmak tünel var mı bakmak.
Tünel varsa tüneli takip edip tünelin girişini bulmak gerekir.
Ayrıca derinlik almak gerekir sonra hem tünel içinde hem de oda içinde değerli tespiti yapmak lazımdır.

Şu aşamada başka yerlerle uğraşmaya gerek yoktur

Kolay gelsin.

aslanbey

Bilgili Üye
BulursamKader25 ustam odayı tesbit ettim tmm oda senin dediğin yerde kayadan 2 mt falan arkasında tünelde kayaya doğru geliyor burda anlaştıkmı ustam

aslanbey

Bilgili Üye
Değerli tesnitini gümüşle yaptım altınımız yok ustam olsa zaten aramam

aslanbey

Bilgili Üye
Minarelide senin tarifteki gibi eledim tüm metallerle yaptım bende sadece bronz ve altın yoktu gümüşte olumlu diğerleri olumsuz minarelde hepsi olumlu oluyor doğrumu ustam

aslanbey

Bilgili Üye
BulursamKader25 ustam tünel tesbitinide yaptım tünel yulun diğer tarafındali yerdeki kayanın dibinde bitiyo resimlerde mevcut