ustalar resımler tmm yenı konu actım

KAHYA

Yeni Üye
vay çok heyecanlı herkes benim gibi okuyor galiba :17:

aslanbey

Bilgili Üye
KAHYA kardeş bu işin heycanı araziye gidip işe başlayınca oluyo

aslanbey

Bilgili Üye
BulursamKader25 ustam nere kayboldun yine şu işi bi açıklığa kavuştursak olmazmı ben makina götüreceğim ama dedektör değil makina derken

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Bu işareti şahsen hilal işaretine benzetemedim.Ben olsam dere ve yol ile ilgili bağlantılar kurmaya çalışırdım dere ve yol kıvrımlarında araştırma yapınız,başka işaretlerinde olması gerekir,bölgeyi doğrulayan işaret olduğunu düşünüyorum

aslanbey

Bilgili Üye
28karayel28 güzel yerler aslında bıralar minarel sıkıntısı çok burada iki derenin ortası yolun diger tarafı bir tarla var iki dere ortasında sahibide bizim kafada tarlanın ortasında iki yerde yerde kayalar var adam oraları sürememiş bitanesi balık sırtı tümsek baya yayvan 50 mt kare yer balıksırtı yığma toprak içinde küçük kayalar görünüyor resim almadım ama çıbıkla baktım sahibi yanımdaydı gelin ortak girelim dedi orda iki oda boşluk aldım birbirine geçmeli ama ordada oyma yok otomobil büyüklüğünde bi kayanın altından giriş verdi ordada

aslanbey

Bilgili Üye
İşaretsiz mezar olmazmı ustalar üzerinde bide kuş burnu dikili idi iş makinası sokabilirim buralara arazi sahipleri razı yani ama işaret bulamadım başka

aslanbey

Bilgili Üye
Attığım resimlerin yolun diğer tarafı ağaçların arkasında bu dediğim yer ve iki dere ortasında kalıyor hilal olan kayanın arkası değil tam karşısına düşüyor

aslanbey

Bilgili Üye
Ha bu arada köyden bi gurup bu benim yere 1km gelmeye bilir belki dere nin diğer yüzünde ama derenin 200 mt falan üstünde bir yer açmışlar 18mt inmişler 2 oda bulmuşlar odalara sürünerek girdik diyor girenin biri sonra emmiler gelmiş enselemişler ve betonla kapatmışlar ve orayı sit alanı yapmışlar girenlerden biri anlattı

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
İŞARETİN HİLLALINAN YAKINDAN UZAKTAN ALAKASI YOK TAŞIN ÇATLAĞI DESEK YERİDİR İŞÇİLİK YOK DERİM İŞÇİLİĞİ NET GÖRÜNEN İŞARETLERLE VAKİT HARCAMAN SENİN YARARINA SAYGI VEDE SEVGİLERİMLEaslanbey

aslanbey

Bilgili Üye
BulursamKader25 ustam tmm en son yazdığını uygulayacağım sorun yok ta ustam tünel yolun diğer tarafına kadar gidiyo tesbitime göre ama yolun diğer tarafında işin yok dedin tünelin girişi orda oraya kadar gitti ben nerden başlayım ya kayanın arkası yada tünelin başlangıcı