Ustalar Yorumlarınızı Alabilirmiyim ?

Turko

Uzman
Üstten boşluk baktın mı usta varmı arkasında boşluk örme gibi duruyor orası.

R00T

Profesyonel
Co Admin
Keşke etraf ve üst taraf resimlerinide ekleyebilsen.O zaman ustalar etrafı görmüş senin gözden kaçırdıklarına değerlendirmelerde inşaAllah bulunurlar.Bence çok bilenin nasibi azdır.Lakin bizim ustalar gerçektende tercübeliler.Şimdi fotolarına bakıyorum.Su kayalarda doğal yolun akıyor aşağıya orda kayalar duvar tıkama gibi görünmesine sebep olmuş derim.Yine bak kapalı mağara var mı ? o kısmı fotoda işaretleyeceğim şimdi .Dediğim gibi etraf ve üst kısımında fotolarını eklesen.Bence ustalar bulup görüp çözmekten haz alırlar.

R00T

Profesyonel
Co Admin
Ekli dosyayı görüntüle 224135
Ok attım fotoya o yönde patika yol yada kuru dere var mı ? Düzlük yapan kısımlar . Var olanı fotolar isen üst tarafla beraber elbet birşeyler söylenir.Bu durumda elips içine aldığım alanın üstü kayanın doğal su yolu .Giriş su yoluna mesafeli olmalı . Yani doğal görünüyor şimdilik.Fotoğrafları lütfen çoğaltın.
Birde sanırım bugun seyahate çıkcam Hakkınızı helal edin. Gelir isem Tekrar aranızda olcam inşaAllah.

contra

Member
Ustam Kayanin Ustu 20m Kayalik Kaualigin Usgu Tarla. Kayanin 20 m Karsisi Dere

contra

Member
Root Ustam Ok ile Gosterdigin Yonde Yol ve Dere Yan Yana Dere Demeyelim de Derecik

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 224135
Ok attım fotoya o yönde patika yol yada kuru dere var mı ? Düzlük yapan kısımlar . Var olanı fotolar isen üst tarafla beraber elbet birşeyler söylenir.Bu durumda elips içine aldığım alanın üstü kayanın doğal su yolu .Giriş su yoluna mesafeli olmalı . Yani doğal görünüyor şimdilik.Fotoğrafları lütfen çoğaltın.
Birde sanırım bugun seyahate çıkcam Hakkınızı helal edin. Gelir isem Tekrar aranızda olcam inşaAllah.
hayırlı yolculuk olsun inşallah R00T ustam