Ustalar Yorumlarınızı Alabilirmiyim ?

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
contra.....

Bazen kendi kendime kızıp ne salak adamım yahu diyorum.
Ben burada göz nuru ve beyin harcıyayım adam dönüpde bir sağ ol bile demesin
Yahu En azından yapılan yoruma saygınız olsun be kardeşim.
Herhalde siz buradaki ve diğer sitelerdeki ustaları bu sitelerin maaşlı elemanı falanmı sanıyorsunuz. Bu kişiler sizlere yardımcı olmak için yorum yapıyorlar.
Şimdi sen gitsen inşallah bulursun diyeyim yinede bir şeyler bulsan bana ne faydası olacak. Acaba ben gerçekten avanağın birimiyim diye düşünmeden kendimi alı koyamıyorum. Belkide öyleyim

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
kızdımmı ne

Son düzenleme:

contra

Member
dardanos usta kimseyi düşündüğün gibi enayi yerine koymak gibi art bir niyet yok.ALLAH Razı Olsun Tecrübeli Ustalar Görüyorlar Yazıyorlar.Bence Sen Başka Birşeye Sinirlisin.Bize Patladın Usta Canın Saolsun

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
contra....

Sevgili kardeşim inan bana hiç bir şeye kızmamış idim .
Sadece sizin konunuza size denk geldi . Yoksa kişisel bir çıkışma değildi sakın yanlış anlamayın. Ben genelde açtığı konulara yardım eden kişilere dönüş yapılmadığı zaman gerçeği söylemek gerek ise biraz kızıyorum . Başka hiç bir durum yok sevgili kardeşim..

timur964

konularim
çikiş yeri gibi şöyle duman meşalesi atsan içeri başka yerden çikarmi baksan

contra

Member
Ustalar Biliyorum Resimler Biraz Yetersiz Ama Var Olan Resimler Üzerinden Gittiğimizde Resime Son Kararınız Nedir Ön Cepheden Girişte Mağara Yada Giriş Solda Duvar Gibi Örülü Bir Yer Var Mezar Olabilirmi ? Sizlerin Düşünceleri Çok Önemli Düşüncelerinizi Paylaşmanızı Bekliyorum.
Şimdiden Teşkkürler. @dardanos @Turko @BulursamKader25 @jeolog @mayhem @timur964 @Kristof @R00T @epy @kaynak @eski @Storm @Kirilenka @_Mithra_ @hepastios @Mal bulanındır @Cann @sef_er OsiriS ceryanci

Son düzenleme:

Storm

Editör
Ekli dosyayı görüntüle 224566 Bu su akarı geriden ne kadar mesafede var bi de insani unsurlardan mi oluşmuş yoksa doğal mi az çok kaya dizilimlerini geri de görmüşsündür. Su oyuğunun ilerisinde düz alan mi tarla vesaire ? Bizim buralarda eskiler su yolları yapardı. Belki benzeridir eğer öyleyse yaşanmışlık belirtisi vardır. Yanlış anlaşılmasın ustam her kaya da birşey olacak diye kaide yok, olur ya bu şekilde seni arama yapman yere yönlendirir. Tepe gibi yerse burası zirveyi araştır. O düz alanı iyi bi cıpla gözle elden geçir. Sonrası nasip kısmet ustam

Kirilenka

Yeni Üye
Kardeşim sana şurası burası demıyecem ama eger gıdersen sadece fotolamak veya tekrar kesıf yapmak ıcın gıtme.Kendınle ufak tefek malzemelerde gotur sagı solu yoklayabılmen ıcın mesela timur964 kardeşimin duman mantıgı veya dıger seyler onları yapabılecek donanımda gıt.Bide eger dedıgın yer (ilk foto) kapatma yeriyse sadece döşeme mantıgıyla taşlar o kadar sıkıstırılamaz illaki bir harç malzemesi(içerigi ne olur bılemem) kullanılmıstır.Onları tespıt etmeye calıs derım.TEŞEKKÜRLER

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
belki bir kaya mezarı varmış evvel zaman içinde yıkılıp gitmiş gibi
daha standart işaretler olan konular açın bence daha iyi olur
en azından bir yuvarlak ya da dikdörtgen veya kare oyma olabilir