Ustalar Yorumlarınızı Alabilirmiyim ?

contra

Member
Storm ustam üstü düz kayalık resmi yukarda var. onunda üstü eğimli tarla .
Bu Kayalık hakkında senin düşüncen ne kayanın giriş kısmında sol taraf örülü gibimi ne dersin usta?

Turko

Uzman
Usta ne diyim bilemedim , örme gibi duruyor sıralı dizilmiş gibi ama boşluk var mı değerli metal var mı bakmak lazım. Tek fotoğraf ile kısır muhabbet e döndü. Tespit yapmaya çalış çubuk ile en azından boşluk var mı ona bak.

contra

Member
_Mithra_ Kirilenka İşarey Yok Ustam Amcam Önceden Kazmış Kayalıgın Önündeki Taşları Kırmış Son Hali Bu Kayalığın

Storm

Editör
@Storm ustam üstü düz kayalık resmi yukarda var. onunda üstü eğimli tarla .
Bu Kayalık hakkında senin düşüncen ne kayanın giriş kısmında sol taraf örülü gibimi ne dersin usta?
Ustam içimden geçeni söylüyorum tüm samimiyetimle. Burda öyle birşey olacağını pek zannetmiyorum neden dersen örme olsa az çok belli eder kendini. Doga nelere kadir. Yığma desem o kadar büyük kayaları mümkün değil yapmazlar. Çünkü çok riskli söksen tepene Göçer. Örme olsa nasıl ördüler çünkü üzerindeki kaya kütlesi orantısız bakarsan. Bence sen en iyisi ustam. Görmemezlikten gel burayı boşver. O bahsettigin düz alanı gez işaretlere bak. Varsa paylaş ustalarla birlikte yorumlayalım. Hami burda var diyipte emeğine yazık etmeyelim. Eğimli tarla var demişsin tarlanın etrafında kaya kütleleri ya da gözünr çarpan yaşlı ağaçları etrafında boşluk bak. Eğimli dediğine göre bunu üst kısımlarda güneşi sabah Doğusundan akşam batısına kadar gün ışığı alabilecek noktalarda dene. Oralarda varsa vardır ustam.

Kirilenka

Yeni Üye
contra Kardeşim eger mezarsa zaten ısaretın oldugu yerdedır.işaretın uzagına veya ilk işaretin baska bı ısarete goturdugu mezarlar nadırdır veya yoktur.Ama mezar zorludur senı yapamayacagına ıkna ettırır o baska bısey.orada 20m2 lık bır alana yogunlas ama teknolojık yardım almaya calıs eger magara tıpı kaya mezarsa gercekten işçilik ister veya sana tavsiyem yanında guvenebılecegın kısıler varsa ekıp olarak gıt sana en mantıklı gelen bır kaç nokta belırle ve işlem yap degısım gordugun yerden devam et.
AMA ŞUNU UNUTMA 2008 DEN BERI YAPILAN 1000 KÜSÜR İZİNLİ KAZIDAN HİÇBİRŞEY BULUNAMAMIŞTIR.

Storm

Editör
@contra Kardeşim eger mezarsa zaten ısaretın oldugu yerdedır.işaretın uzagına veya ilk işaretin baska bı ısarete goturdugu mezarlar nadırdır veya yoktur.Ama mezar zorludur senı yapamayacagına ıkna ettırır o baska bısey.orada 20m2 lık bır alana yogunlas ama teknolojık yardım almaya calıs eger magara tıpı kaya mezarsa gercekten işçilik ister veya sana tavsiyem yanında guvenebılecegın kısıler varsa ekıp olarak gıt sana en mantıklı gelen bır kaç nokta belırle ve işlem yap degısım gordugun yerden devam et.
AMA ŞUNU UNUTMA 2008 DEN BERI YAPILAN 1000 KÜSÜR İZİNLİ KAZIDAN HİÇBİRŞEY BULUNAMAMIŞTIR.
o yüzden değerli tespiti yapmak gerekir emeğe yazık ustam. BulursamKader25 ustamın yöntemleri çubuk nedir nasıl kullanılır nasıl değerli tespit edilir. Faydali bilgiler. Bu şekilde hem yanlış tespitten, boşa emek harcamaktan hemde ölüyü rahatsız etmekten kurtulmuş oluruz