Ustalarım bilgi verebilirmisiniz

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
ragıp ustam sanırım kaya yere paralel. Dikey değil galiba ya da ben mi öyle gördüm. Trajedi bizi bilgilendirir misin?

Trajedi

Yeni Üye
Yere paralel 3 göz gibi oyuklar var biri büyük oda ayakkabı gibi

Trajedi

Yeni Üye
Birbirlerine bakıyor gözler biri ayakkabı gibi büyük resimde var zaten..ama toprağa doğru kanal gibi birsey gidiyor paylasiyorum

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Muhterem Kardeşim.
ne kadar resim varsa yükle.
Mesele çabuk çözülür.
Resimsiz tespit güçtür.
İyi bir resim her işi çözer.
Trajedi
Her yeni resimde konu açma.
Bu konunun en sonuna gel. O sayfaya yükle inşallah.
Konu bütünlüğü bozulmasın. Yoksa Başka başka konu açarsan bu iş çözümsüzlüğe gider.
Resimlerini trajediden kurtaralım :72:

Son düzenleme:

fatih7979

Süper Moderatör
Süper Moderatör
yalnız burası bana yukardan yuvarlanmış gıbı gorundü

Trajedi

Yeni Üye
3 gözde birbirine bakıyor gözlerin sonunda kanal var toprağa gidiyor en başta ki büyük göz ve sonra dibe doğru gidiyor bu kayanin dışında da 3 göz gibi delik vardı etrafta oyma lara var

Trajedi

Yeni Üye
Sen sadece pratik cevap verip kendi işinin görülmesini istiyorsun abi bana yardımcı olki resime ihtiyaç kalmasın yardimci olmuyor kendini dusunuyorsun yani busekilde bulamassin hiçbir kader buna izin vermez eminol
Arkadaslar bulaşam kader arkadasa yardimci olalım bilgilerini bizimle paylaşsin

DİVANE

Moderatör
Moderatör
Trajedi kardeşim BulursamKader25 çok bilgili ve çok değerli bir ustamızdır ne söylüyorsa doğru ve sizin yararınızadır bu şekilde davranmanız yakışık almaz ustalarımız resim olmadan detay olmadan size ne söylesin hemen önünde çalışma yapmı desinler biraz saygı lütfen saygılar

Trajedi

Yeni Üye
Ben kotubirsey söylemedim ama yinede k.bakmayın. .sadece burada yeniyim yardimci olmanızı beklemistim..5 6 foto attım yorum yapması için yada beni yönlendirmesi için bilgili birine kaç resim atma liyim ki? K.bakmayın ama ben kotubirsey söylemedim sadece yardimci olmasını istedim en azından 1 kelime bile yazmadı o msj dan hariç

Trajedi

Yeni Üye
Ustalari m uzun zamandır çok ugraşıyor um gecemi gündüze gündüzü geceye katıyor um :( ama su işaretten koru körüne birsey yapmiyayim diyorum nolur yardimci olun ustalarım bilgisi olan en ufak düşüncesi olan dahi yorum yaparsa inanin çok mutlu olacağım şimdiden çok tesekkurler

timur964

konularim
Trajedi hoş geldiniz .. aramızdaki fark senin gördüğün gibi göremiyoruz bu farkı mumkun olduğunca kaparsan yorumlar artacaktır.. kolay gelsin