Ustalarim bu resimleri yorumlarmisiniz

Ares-xl

Aktif Üye
Isaretler talan edilmis .sizmi hiltiyle girdiniz buraya

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Burası bir sınıf gibi durmuyor mu sizcede ?
Tahtası felan var üstü yazılı çizili .Bu görselden burasının gömü ve define ile alakasız biryer olduğu belli gibi.
Kafamda burda böyle eski adamlar var, o tahtada birşey yazıp çiziyo, öğrencileri felan var bu diğer kayaların orda onu dinliyorlar ne kadar güzel :)

yok biz herhangibir çalışma yapmadık daha eğer elle tutulur bir başlangıç yakalarsak sonra çalışmaya başlayacağız

kazamar banada sanki o tahta dediğin yerde bir sembol varmışta kırmışlar gibime geldi ayrıca sigara paketinin olduğu resim koltuk taşı gibi oturak yerinde çalılar var tam belli olmuyor

Ares-xl

Aktif Üye
tarihin-peşinde kazama nın dedigi yerde tahribe ugramis isaretler var sandim. Telefonfan oyle gorunuyor .gorseli indirdim .ve hicbirsey yok kaydadeger

Ares-xl koltuk taşı ve o sınıf gibi bir yerde sanki kabartma insan figürü kırılmış ama izi var gibi..oranın dibinde kırık parçaları mevcut sağol cevapların için birde diğer ustaların yaorumlarına bakalım.

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
ilk fotodaki incie ağacımı ... başka incir ağacı varmı orada varsa kaçtane var .. yok sa bu tek mi .... kardeşim bana kalırsa çok güzel 1 yer ama tarumar edilmiş ... sen şu incir üzerinde 1 dur bakayım bana

uçmuş usta evet incir ağacı o..tam arka tarafında tümseğin üstünde var resimde tam belli olmuyor karşılıklılar başkada bölgede incir ağacı yok