Ustalarim bu resimleri yorumlarmisiniz

konu günceldir ustalarım pazar günü sizlerin tecrübesi doğrultusunda çalışmaya başlayacağız tecrübelerinizi esirgemeyin herkese teşekkürler

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
S.a.değerli kardeşim resimlerde kayda değer bir şey yok bence burayla uğraşma derim amacim senin umudunu kirmak değil boş una masraf yapma bu işin masrafi ağir olur.

Saygilar ve sevgiler.

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Selamun Aleykum. Değerli kardeşim işaretlediğim kayada oturan bir boğa mi var koç mu var net bilemedim. Lakin boynuz göz ve boynunun sol tarafındaki haç ve diğer işaretler net bir şekilde görülmektedir. En önemlisi ise o hayvanın baktığı noktadır. Yanındaki kayayı falanı filanı pek umutlu görmüyorum lakin o koç ya da boğa önemli. Gittiğinde iyi incele resimle baktığı yön arkası sağı solu üzerindeki işaretleri resimle. Gerisine Allah Kerimdir İnşaEllah. Selametle

Ekli dosyayı görüntüle 133843

beyazzadam16

Bilgili Üye
Görünürde bir şey yok illaki uğraşacağım dersen bir makina ile dolaş başkada yapacak bir şey gözükmüyor

toyalp ustam yarın detaylı fotoğraf yüklemek için gideceğiz bizim dikkatimizi çekmemişti ama gerçekten dediğiniz gibi

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Kayaların kendisinde işlem yapacak bir şey yok.

Ustalarımız çok güzel çizmişler bakacağınız yerleri. Es geçmeyin derim.
Benim diyeceğim 2 husus var:
1- incir ağacını orta kabul et. 5 metrelik bir çapta Makina ile kontrol yap. Dolaş.
Belki masrafını karşılayacak bir güzellikle karşılaşabilirsiniz. Bakmakta yarar var.
2- İyi bir çubukçu bul. Minerali kesinlikle eleyebilen olsun. Çizilerek gösterilen o düzlüklerde ne var baksın.
Varsa Lahit vardır bence de, yoksa hiç uğraşmayın. Yeni sayfalara zirvelerde yelken açın.

Tespit yapılmadan elinize tornavida bile almayın. " yoruldum hayat türküsünü çok söylersiniz "
Kolay Gelsin.