Ustalarim bu resimleri yorumlarmisiniz

Turko

Uzman
Onların gözü toprağa bakıyor başkan en sağlıklısı cihaz kısmet te varsa cihaz Tamam derse uğraşmak lazım. Sağdaki sanki kasa gibi birseymis yoklamislar tam anlamı ile simetri durmuyor işaret diğeri ile. Abilerimiz bizim buralarda pahli oymalara hep arkalarını dönüp yigma yada ufak tepe arardı bende hep o şekilde inceledim. Ama burda 1 metre önde 1 metre alttayim der gibi bakıyorlar.Hayırlısı.

Of Of zalımsan zalım :) yine yaptın yapacağını reis :) peki pençelerinin altında varmıdır ufak tefek harçlık acaba üstadım.

Turko

Uzman
Pençe kelimesini pencere olarak okumuşum Son yorum alakasız olmuş kafa diğer konuya gitti pahli oymalar bu konuda diye hatırımda kalmış. Pençe de birşey varmıdır bilemedim genelde kabartma kartalda çıkar ama bu biraz yavan tabi kontrol etmek lazım.

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
kardeşim benim şu ormanlık alanıda gez sen biraz ilginç gelen çukur tümsek kaya 3gen oluşturmuş ağaç ne görürsen fotolandır ben yinede ençok oradan şüphelendim

tarif ettiğim işaretten de bulmaya çalış .. rast gele yılmak yok .. durmak hiç yok .. defineci zekidir . defineci çalışkandır .. defineci uyanıktır . defineci pratiktir .

ben definecinin akıllı zeki olanını hele hele voleyi vurmuş olanını çok severim .. rast gele

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
toyalp ustanın dediği gibi o taş koçta olabilir ne olduğu nereye baktığı ne anlatmaya çalıştığını anlamak için fotolandır

1 de koç kabul edersek toyalp ustanın dediğibi de bakıyordersek baktığı yön orman mı ?