ustalarim bunda bir umut varmı, uydu Görüntüleri

GERMO

Engellendi
BulursamKader25 ve aliomer Ustam, elimde altın yokken altın işareti verdi, ben gümüş bakır ve kurşun ve birkaç metali denedim sonrası bilezikle baktım, altın harici hiçbir metale sinyal vermedi çubuklar, hani elim bosken olan altın işareti bilezigi aldım, yine aynı şekilde, enerji fazlalığı var vücutta, bazen kimse yanımdan geçemiyor, çat çat diye carpiliyorlar, belki vücut enerjisinden kaynaklida olabilir bilemiyorum, usta sizsiniz.

deli firat

DOĞACI
@BulursamKader25 ve @aliomer Ustam, elimde altın yokken altın işareti verdi, ben gümüş bakır ve kurşun ve birkaç metali denedim sonrası bilezikle baktım, altın harici hiçbir metale sinyal vermedi çubuklar, hani elim bosken olan altın işareti bilezigi aldım, yine aynı şekilde, enerji fazlalığı var vücutta, bazen kimse yanımdan geçemiyor, çat çat diye carpiliyorlar, belki vücut enerjisinden kaynaklida olabilir bilemiyorum, usta sizsiniz.
Allah iyiliğini versin emi yalın ayak toprakta dolaş topraklaman zayıf şaka biryana uydu işinden anlamam ama elinde değerli olmadan çubuklar değerli işareti yapıyorsa o çubukları değiştir ben genelde çubukları başkasına vermem verdimi birdaha kulanmam onun bile etkisi olur bu arada kullandığın çubuk nedir

GERMO

Engellendi
Ustam pazar sepeti teli Galvanizli paslanmayan olandan, birde 1 cm alüminyum çubuk, neodyum mıknatıs mevcut Ustam
Allah iyiliğini versin emi yalın ayak toprakta dolaş topraklaman zayıf şaka biryana uydu işinden anlamam ama elinde değerli olmadan çubuklar değerli işareti yapıyorsa o çubukları değiştir ben genelde çubukları başkasına vermem verdimi birdaha kulanmam onun bile etkisi olur bu arada kullandığın çubuk nedir

GERMO

Engellendi
@saftilki kardeşim ustam, ben aylardır haykiriyorum güzel bir yer bereketli bir yer, yöntem cihaz usûl kaide bilgi ne varsa yardımcı olun hepimiz sevinelim demiyormuyum bu kaç aydır, al sana canlı sapasağlam garantili geri dönüşümlü test yeri daha ne istersin ustam. sef_er ustam sen ne dersin, guvenlimiyim ben.
ben uzun bir ara daha vericem bu konuya dair, çünkü elimizde doğru dürüst test yeri yok,
hal böyle olunca bocalamak bana göre değil
ben bir şeyin üstüne giderken ayağımı sürterek değil ayağımı bastımmı ses gelecek,
o yüzden bir müddet ara vereyim,

dokunmatik ekranın mucidi ne demiş? bir şey yapmak istersen o gün son gününüzmüş gibi davranın ona göre çalışın ancak o zaman başarıya ulaşırsınız demişti
yeterli sayıda test yerleri bulayım o zaman görüşürüz

Son düzenleme:

saftilki

Moderatör
Moderatör
öyle değil işte, bildiğin dikdörtgen su deposunu bize her seferinde çeşitli şekiller vermesi up uzun tünel gibi göstermesi,
zurnanın zırt dediği nokta bu, aynı dili konuşup anlaşamıyoruz,

bir akrabam ve arkadaşı birkaç ay önce defineciliğe merak salmış, benide biliyorlar ya,
abi hemen gidip açalım şurada garanti var abi %100,
hee he olur hemen doğaçlama dalalım, dedim yok öyle şey, şimdi bana kırıldılar,

sana peşin peşin söyleyeyim, senin meşhur yerinin çıktılarında 10 çıktı alsak 4 ünde tünel 2 sinde oda 2 si boş çıkacak diğer 2 si muamma :)
bir yere baktınmı oranın şekli şemali değişmeyecek, her bakmanda cukkada oturacak, olursada ufak defek hata olacak,

bir şeyi daha ekleyeyim, forumda bu konu çok ama çok erken açıldı, kanımca açılmasına 1 yıl kadar daha vardı,

tekrar yasaklanması içinde ilk oy benden olur bilin,

wesli1986

Aktif Üye
Kardeşim bu oluşumlar doğal olma olasılığı yüksek benim programda çok var bunlarda yapıyla alakalı birşey bu durum yinede böyle aldığın görüntüleri yerinde çubukla keşfini yap eş kecme nasıl bilemezsin senin çekimlerle benimki çok farklı

mihendis96

Aktif Üye
saftilki ustam , maalesef eksik bilgin var . Bende ilk yontemimle alirken hep farkli cikiyordu evet ama netcad ile duzenli kordinat alindigi takdirde sekillerin %70-80 uyuatugunu sende goreceksin yaklasik kordinata kadar . Ben kesin bulur su var bu var demiyorum oyle bir iddiamda yok test asamasindayim . O tip adamlar zannetmeyin yani merak salip ke ndimi bir suredir verdigim konudur . Sadece deginmek istedigim ayni yerin ister ayni kordinati ister 3-5 m yanindan al algilama olan yerlerde yine aynisi goreceksin . Burdaki asil mesele siz duzenli kordinat aliyomusunuz donum ve adim sıklıgını napiyosunuz ? Kullandiginiz filtreleme sirasi uyusuyor mu ?
Belki sistem bostur ona bise diyemem daha teyit etmedigimden varda yokta diyemem . Ama ayni goruntuleri herturlu alirsin hocam . Denedim bizzat

GERMO

Engellendi
adem44 ustam bu görüntü tuttu, orası dümdüz bir alan, mezar belirtisi hiç yokken mezarlık alanı tesbit etti bu sistem, şimdi sırada metal tesbiti için yapılması gereken ne yöntem var, nasıl bir yol tavsiye edersin.
Hertarafi mavi olan resmın soldan saga olan 2 ci goruntu kupe benciyor kup seklınde sarı hat agız kısmında sarılık bıraz fazla var tutma kolu oldugu için sarıyı pişmiş topragı sarı olarak gostermıs uydu sarının içinde yesil var yesil toprak kırmızı metal su girmesin diyemi bilmiyorum kupun agız kısmı az yatık agırlık asagı cokmus kupun dib tarafında ufak bosluk belirmis bu yuzden bosluk mavi bilmiyorum ustam ama goruntuler normal degıl hersey dort dortluk kupte olan belırtılerın hepsı var renklendirme hatası olabilirmi uydu hayalı goruntumu veriyor orasını bilmiyorum germo ustam uydu işinden anlıyanlar insanlah seni doğruya yonlendirir mantık çercevesınde kup olma ihtımalı fazla cunkı kupun içinde toprak olur var yesıl metal olur var kırmızı seklı kupe bencer var seklı kupe bencıyor tutacak yerı olur var sarı hat tutacak yerınde fazla var yatık olur ya dıbınde yada ortasında ufak bosluk olur oda var mavi bilmiyorum ustam hersey goruntulere gore 4 dortluk .

GERMO

Engellendi
saftilki ustam o bölge beyaz kahverengi karışımı bir bölge, ufak tefek girintili cikintili tumsekler olan bir bölge, kimse görmüyor ve bilmiyordu orda mezarlık olduğunu, yaşlılar çok eskiden duyduklarını söylediler, belki 150 sene öncesi bir mezarlık alan, çubukla mezar boşluk testi, kemik testi, şekil derinlik hepsi olumlu, sırada metal testi var, bakalım onun içinden nasıl çıkacaz, cihaz yok, bölge boş değil çok çok çok bereketli cihazsizda olmuyor, şimdi bir alan tarama olsaydı keşke,
alanı daraltarak tekrar tekrar üzerinden geçmen gerekir, + çubukla da teyit edilecek
yani tesadüfende oluşur o şekiller

saftilki

Moderatör
Moderatör
@saftilki ustam , maalesef eksik bilgin var . Bende ilk yontemimle alirken hep farkli cikiyordu evet ama netcad ile duzenli kordinat alindigi takdirde sekillerin %70-80 uyuatugunu sende goreceksin yaklasik kordinata kadar . Ben kesin bulur su var bu var demiyorum oyle bir iddiamda yok test asamasindayim . O tip adamlar zannetmeyin yani merak salip ke ndimi bir suredir verdigim konudur . Sadece deginmek istedigim ayni yerin ister ayni kordinati ister 3-5 m yanindan al algilama olan yerlerde yine aynisi goreceksin . Burdaki asil mesele siz duzenli kordinat aliyomusunuz donum ve adim sıklıgını napiyosunuz ? Kullandiginiz filtreleme sirasi uyusuyor mu ?
Belki sistem bostur ona bise diyemem daha teyit etmedigimden varda yokta diyemem . Ama ayni goruntuleri herturlu alirsin hocam . Denedim bizzat
5.2 netcat kurdum ama nokta 5 haneli bi türlü yüksek hanelere çıkaramadım

codex

Aktif Üye
saftilki ustam netcad in lisansiz kullanima karsi kopya korumasi var. Crackli yuklediyseniz takibe dusersiniz.