ustalarim bunda bir umut varmı, uydu Görüntüleri

adem44

Bilgili Üye
adem44 ustam görüntü doğru, peki hangisi küp şekli
Hertarafi mavi olan resmın soldan saga olan 2 ci goruntu kupe benciyor kup seklınde sarı hat agız kısmında sarılık bıraz fazla var tutma kolu oldugu için sarıyı pişmiş topragı sarı olarak gostermıs uydu sarının içinde yesil var yesil toprak kırmızı metal su girmesin diyemi bilmiyorum kupun agız kısmı az yatık agırlık asagı cokmus kupun dib tarafında ufak bosluk belirmis bu yuzden bosluk mavi bilmiyorum ustam ama goruntuler normal degıl hersey dort dortluk kupte olan belırtılerın hepsı var renklendirme hatası olabilirmi uydu hayalı goruntumu veriyor orasını bilmiyorum germo ustam uydu işinden anlıyanlar insanlah seni doğruya yonlendirir mantık çercevesınde kup olma ihtımalı fazla cunkı kupun içinde toprak olur var yesıl metal olur var kırmızı seklı kupe bencer var seklı kupe bencıyor tutacak yerı olur var sarı hat tutacak yerınde fazla var yatık olur ya dıbınde yada ortasında ufak bosluk olur oda var mavi bilmiyorum ustam hersey goruntulere gore 4 dortluk .

mihendis96

Aktif Üye
Hertarafi mavi olan resmın soldan saga olan 2 ci goruntu kupe benciyor kup seklınde sarı hat agız kısmında sarılık bıraz fazla var tutma kolu oldugu için sarıyı pişmiş topragı sarı olarak gostermıs uydu sarının içinde yesil var yesil toprak kırmızı metal su girmesin diyemi bilmiyorum kupun agız kısmı az yatık agırlık asagı cokmus kupun dib tarafında ufak bosluk belirmis bu yuzden bosluk mavi bilmiyorum ustam ama goruntuler normal degıl hersey dort dortluk kupte olan belırtılerın hepsı var renklendirme hatası olabilirmi uydu hayalı goruntumu veriyor orasını bilmiyorum germo ustam uydu işinden anlıyanlar insanlah seni doğruya yonlendirir mantık çercevesınde kup olma ihtımalı fazla cunkı kupun içinde toprak olur var yesıl metal olur var kırmızı seklı kupe bencer var seklı kupe bencıyor tutacak yerı olur var sarı hat tutacak yerınde fazla var yatık olur ya dıbınde yada ortasında ufak bosluk olur oda var mavi bilmiyorum ustam hersey goruntulere gore 4 dortluk .
2. Resim yatık cikmis bu arada cevirip bakmanizda fayda var .

Ekli dosyayı görüntüle 236948

Ekli dosyayı görüntüle 236946

Usta kuplere ilgin var bilginde var gibi.
Bu goruntulerin ikiside ayni. Sence bir teneke yada kup dolusu altin olma ihtimali var mi bunun ?

Son düzenleme:

adem44

Bilgili Üye

GERMO

Engellendi
adem44 ustam ben anlamıyorum gerçekten, küp ise şekli demekki görmek lazım, mihendis96 ustam hayırlısı olsun diyelim, saftilki ustam mesai saatinde geziyor demekki, uyducular maasinizdan 2 günü kestim,

GERMO

Engellendi
Mal bulanındır ustam en güzeli çemçe ile çimdikleye çimdikleye bakmak, sarilmanin çimdiklemeninde resmi izni olurmu, insanın her canı cektiginde izinmi alınır.

GERMO

Engellendi
mihendis96 ustam Mal bulanındır ustam bilgi küpüdür, neşe küpüdür, arşiv küpüdür, inşallah daha iyi tanirsan sitede gıymetlimiz olduğunu görürsünüz, Allah cc hepinizden razı olsun inşallah.
Neşe adamsin ustam eksik olma :D
10 donum taratmistim. Aldigim kordinati merkez alip 10m cevresini daire yaparak gradiyoyla olcmek kaldi simdi ;)
Eyvallah ustam kiymetli bilgin icin

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI

kabakburgiba

Operatör
Aslında ustalar ben buraya bu uydudan bakmaya alakali birkaç foto atardım ama ortalığı karıştırmak istemiyorum genelde insanlar pek inanmiyolar bu işe bende de bir program var 2 yıldır kullanıyorum öğrenmem bir yılı aldı ilk bu program bana geldiğinde bende inanmiyodum ve sonra başıma bişey geldi inandım ama çok zor ve tetay isteyen bir durum ben yine gittiğin yerlerin konumunu Allirim evde incelerim ama benim işim çubuk zatı arazi makinamda var hepsini birleştirip öyle işlem yapmaya çalışıyorum[/QUOTE wesli1986 kardeşim.seninde konuya katkılarını bekleriz.yeni bi konu açabilirsin.yöntemlerini baştan aşağı video anlatımıyla destekleyebilirsiniz.bu zor değil.belki birçok arkadaşa da yeni bilgiler verebilirsin.noksanları varsa tamamlarlar.bu konuda birçok arkadaşım bunları yaptılar.haydi sende bi renk kat kardeşim. bekliyoruz.sevgi ve saygılarımla.

saftilki

Moderatör
Moderatör
@adem44 ustam ben anlamıyorum gerçekten, küp ise şekli demekki görmek lazım, @mihendis96 ustam hayırlısı olsun diyelim, @saftilki ustam mesai saatinde geziyor demekki, uyducular maasinizdan 2 günü kestim,

arkaplanda çalışıyorum ben:)

bu arada surferda koordinatlarınızın düzgün biçimde dizilip dizilmediğini new post map seçeneğinden dat dosyasını açarak görebilirsiniz,
çok hata vardı daha önceki çalışmalarımda, boşluklar ve geri kalanı aşırı sıktı