Ustatlar donemi ve ederi hakkinda bir bilgi lutfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Palmal

Yeni Üye
@iYi ustam arka yuzunu görmediğim için sikkenin bilgi vermem yanlış olur yanlış bilgi vermiş olabilirim lakin isterseniz bi göz atabilirim ustam saygılarımı sunarım

oguzkagan

Bilgili Üye
Burada üyenin resmini izinsiz reklam malzemesi olarak mı kullanmışlar kazama ustam

yusuf enver

Aktif Üye
ya üyenin izinsiz fotoğrafını reklam yapmışlar yada bizim üye reklam resmini kullanmış:)
alderado tebrik ediyorum nasılda bulmuşsun

yusuf enver

Aktif Üye
bu şekilde paylaşım yaparak ne elde ettiklerini anlayamıyorum .hem buradaki insanların vaktini alıyorlar hem de yalan söylüyorlar .

Amisos

Bilgili Üye
Sahsi kanaatim de o yonde ulkeden cikmasi taraftari degilim; fakat muze gereken ilgi ve alakayi gosterirse...
Ufak bir arastirma taptim kendi capimda, kiymetl bir parca oldugunu ogrendim.
Sonucunu muhakkak paylasicam.
hayırlı uğurlu olsun abisi müzeye güvenme derim yinede sen bilirsin.ALLAH muaffak eylesin .

Amisos

Bilgili Üye
Dostlar sizlerinde yardimlari ile basladigimiz calismamizin 2. Gununde soylediginiz uzre yaptigimiz degerli tespiti sonucu elde ettigimiz ilk malzeme.Degeri hakkinda bilgi rica edebilirmiyim?
imparator aurelianus roma değerini bilmem abisi

Ustalarım yanlış anlamayın ama sikke toprağa bulanmış ve tamamen reklam amaçlı bi konu olmuş bence.

demirkapi

Member
@eser34 , sahte paylaşım yapmaktaki amacın neydi bizi aydınlatır mısın eline ne geçti yani ? oysa adına sevinmiştik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...