Ustatlar donemi ve ederi hakkinda bir bilgi lutfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
BU ARADA "İSLEM TAMAM" sn. bozoklu abim. ADAMSİN ADAM. SENİN GİBİ BİR KAC ABİM DAHA VAR BURADA HEPİNİZDEN ALLAH RAZİ OLSUN.GERİSİ YALAANN

Son düzenleme:

mayhem

Co Admin
Co Admin
Anladığım sıkıntı Başka yerden kaynaklı . eser34 :322:çay diyince dayanamadım geldim :200:

deli firat

DOĞACI
Hahu biz kaç saatir ne konuştuk ne yazdık hoşgörû arkadaslar bulmuş ise kendine bulmuş kandırmış ise kendini kandırmış satmış ise kendine satmış gerisi boş aklınızın yatmadıgı konulara benim gibi yorum yapmasınız olur biter herkese sevgi ve saygılar selametlen

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Ya mayhem ustam her zaman HEPİNİZİ beklerim yerimiz çok inşallah, ama yemin ederim ayarim kaçtı. Ya ben olaya vakifim. Ben bu malzemeyi bulduktan sonra bu resim net de dönmeye başladı, ilk zamanlar takmadim. Ama kuzen soyledi, linkini de attı o sitenin abi böyle böyle diye, bizde üstümüze düşeni yaptık. Ben bunun mevzuatını bir kez yapmadım, eski konularına bakın görürsünüz. Biz bu siteye ne resimler yüklüyoruz millet nasıl çalar? Demedim kimseye. Ama zAT i muhterem in biri çıkıp YALANCİ diyor bana. AYİPTİR AYİP.

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Ya ustad ben bunlari buldugumda degerini sorsum konumda. Forumda bu konuda ki "otoriteler" hepsi delikli ise bir sey yapmaz dediler. Goturdum *birine* gosterdim. Donemin sovalyeleri icin yapildigini, din degistirdikten sonra kendilerine hesiye olarak verilsigini soyledi. O kadar otoriteler ki bu konuda 5 para etmez dendi. Sonra cikip reaim sahte deniyor. Yahu resim gercek, yorum kolpaaaa...onu napicaazz??

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
eser34 öncelikle hayırlı olsun. Allah bahtını açık etsin. konunun 6 ay sonra hortlatılıp birtakım ithamlarda bulunulmasını doğru bulmadım ve bunu dile getirdim. Senden hiç şüphe duymadım, fotoğraflar şüpheli. Allah herkesin gönlüne göre versin. Nerde yanlışlık varsa mutlaka çıkar ortaya.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Konuda suçlama yapanlar ve karışıklık yaratan kişiler yeni üye ve ıYı arkadaşımızda samimi tanışlar sanırım bu konuda neden durduk yere açılmış tekrardan şirketmi kurulduda haberimiz yok bu konu kapanmıştır uzatmanın manası yok gereken yapılır .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...