Ustatlar donemi ve ederi hakkinda bir bilgi lutfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ıYı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
delinin biri kuyuya taş atmış 40 akıllı şimdi o taşı çıkaramıyor.:D
neyse Palmal ustam sikkenin arka yüzünüde gördük.

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Konu sahibi eser34 mesaj tarihi 24.10.2017 sikkenin arka yüzünü paylaşan alderado
30.03.2018 bunu açıklayabilir misiniz

alderado

Yeni Üye
Konu sahibi eser34 mesaj tarihi 24.10.2017 sikkenin arka yüzünü paylaşan alderado
30.03.2018 bunu açıklayabilir misiniz
Ustam ben sadece aynı sikkenin farklı resimlerini görmek için resmi google da arattım ve karşıma aynı fotoğrafla bir çok sonuç çıktı. Bir dedektör firmasının reklamında da kullanılmış, forumunda da paylaşılmış. Bende burada paylaştım.
Başka bir amacım da yok.
Bir rus sitesinin 14.02.2017 tarihli forumu, baktığınızda göreceksiniz zaten.
Ama bu yaptığım sıkıntıysa, bir daha paylaşmam böyle bişey, bu konularda o kadar deneyimli de değilim zaten.

????? ?????? ? Garrett Ace 250 ? Garrett Euro Ace - ??????? ???

ıYı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
alderdo ustam şahsi fikrime göre sıkıntı teşkil edecek birşey yok.daha da iyi olmuş. eser34 arkadaşında kesesinin içindekileri ve arka tipin sıralı yazıları görsek çok daha iyi olurdu.
hala bu görsellerde yada sikkede şüpheli birşeyler olduğunu düşünüyorum.
araştırmaya devam.
bu formdaki tüm görselerde sikke ön tip ve arka tip hala birbiriyle tutarsız

Nil

Engellendi
gereksiz işler mevzular

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
az da oksite yatıraydın mübarek belki orjinaline biraz daha benzetebilirdin :zuhaha:
kanımca malesef sahte dostum
BU MALZEMEYE SAHYE DİYENİN ALNİNİ KARİSLARİM...İNSANLAR HAKKİNDA ATİP TUTMAYİN KULDAN BUYUK YARADAN VAR. BU SİKKELER AYLAR ONCE DEGERLENDİRİLMİSTİR.FORUMDA AZ COK VENİ BİLEN BİLİR. SİMDİYE KADAR CEVAP VEREMEMEMİN SEBEBİNİ DE "DEGERLİ ABİLERİM BİLİYOR veya TAİN EDİYORDUR"

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
ya üyenin izinsiz fotoğrafını reklam yapmışlar yada bizim üye reklam resmini kullanmış:)
alderado tebrik ediyorum nasılda bulmuşsun
"SİZİN UYE"REKLAM RESMİNİ KULLANMAMİS, AKSİNE MALUM SİTE RESMİMİZİ HACKLEMİS. BEN BU AİTE UZERİNDEN NASİL COPY PASTE YAPİLDİGİNİN UZERİNDE DURMADİM DA SİZ NASİL BENİM HAKKKİMDA HUKUM VERMEYE KALKTİNİZ? BU RESMİ AYLAR ONCE KUZENİM ATTİ BANA. *ABİ BİZİM RESMİ ALMİSLAR NASİL OLUR?* DİYE..BEN SESİMİ CİKARMADİM MADEM Kİ OTTUNUZ BEN DE KONUSAYİM DEDİM. TANİMADİGİNİZ İNSANLAR HAKKİNDA HUKUM VERMEYİN. SOEUN ARASTİRİN..BANA FORUM UZERİNDEN SORSAYDİNİZ İTİRAZ ve SİKAYET MAİLLERİMİ DAHİ PAYLASİRDİM. YİNE BİR SEY DEMEZDİM BU SOYLEDİKLERİNİZE AMA HAKSİZLİK KARSİSİNDA SUSAN DİLSİZ SEYTANDİR DUSTURU BENİ KONUSTURDU!!!ALLAH İSLAH ETSİN..

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
DEGERİ TOPLU SEKİLDE 360 BİN € ABİM. MUTLU OLDUNUZ MU SAHTE DİYEN ARKADASLAR. YA BEN BUNU BU SİTEDEN GELEN YARDİMLAR SONUCU BULDUM BUNU DA HER FİRSATTA SOYLESİM. BUNA RAGMEN AYKİRİ DUSUNENLERİN AKLİNDAN SUPHE EDERİM. BUNLAR G E R C E K ARKADASLAR. VEN Balıkesir'de yım SAKLAMAM, BUYRUN GELİN YUZ YUZE GORUSELİM YUREGİ OLANLA..

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
@eser34 , sahte paylaşım yapmaktaki amacın neydi bizi aydınlatır mısın eline ne geçti yani ? oysa adına sevinmiştik
SEN VE SENİN GİBİ İNSANLAR SEVİNMESİN BENİM ADİMA KARDESİM. SEVUNEN İNSAN OZELE YAZAR BİZİ UZDUN NEDEN? DER...YİNE SOYLUYORUM UZUN ZAMANDİR YOKTUM BİLEN BİLİR NİYE YOK OLDUGUMU..GERCEKTEN MERAK EDEN ABİLERİM ALLAH RAZİ OLSUN OZELİMİ DOLDURMUS, MERAK ETMİSLER. ALLAH MERAK ESİLENLERDEN EYLESİN OLARİ DA. GERİ KALAN TEFERRUATTİR BENDE..KİM NEYE İNANİRSA İNANİR.3 KURUSLUK MALZEME İCİN 5 YALAN SOYLEYEN şerefsizler den OLMADİN, ALLAH DA ETMESİN ONLARDAN.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...