Uydu Bağlantısı ile Koordinat ve Yer tespiti Hakkında !

musaytas

Yeni Üye
Arkadaşlar Merhaba ;

4 Senedir Yurt Dışında Batı eyaletlerinde bu iş ile İlgilenmekteyim.Türkiye de olduğu gibi yurt dışında da bu işlerle uğraşan bir çok ahbap edindim ve bir çok dost edindim.
2 Sene Önce Çin de bir arkadaş ile tanıştım ve bulduğu hediyeleri bana gösterdi şuan Çin halk Cumhuriyetinde bir fabrikası var orayı işletmekte. Tek seferde çok büyük para kazandığını gözlerimle gördüm İşin kısası ;
...
Yüklediğim Fotoğraflar Muğla Milas şehrinden bir arkadaşımın bahçesinden alınmıştır ve bizzat bana aittir ...
Ekli dosyayı görüntüle 86530
Ekli dosyayı görüntüle 86531
Ekli dosyayı görüntüle 86532

Moderatör tarafında düzenlendi:
D

deniz_efe

Misafir
Sayın musaytas burası ticari bir site değil, bir paylaşım forumu.
Açıkçası ve kısacası öncelikle bu işin olabilirliği nedir onu netleştirelim.
Devamında da neler yapılabilir, üzerinde fikir yürütelim derim ben.
Daha önce sitemizde buna benzer konular açıldı ve
konu açan arkadaşlar da pek bir iddalı girişler yaptılar.
Sonunda da tası tarağı toplayıp gitmek durumunda kaldılar.
Sizin de aynı akıbete uğramanızı istemem açıkçası.
Sakıncası yoksa buyrun genelden paylaşın, nedir elinizdeki ekipman ?
Verilere nasıl erişiyorsunuz, nasıl değerlendiriyorsunuz, hangi programları kullanıyorsunuz vb. ?
Bizlere nasıl yardımcı olabilirsiniz ?
Fakat şimdi para konusuna hiç değinmeyin ...

musaytas

Yeni Üye
sayın deniz efe ben yukarıda herhangi bir para talebinde bulunmadım zaten ben sadece yardımcı olmak istedim belli ekipmanlarımız var bunun hakkında ben özelden konuşmak isterim ben sadece arkadaşlara yardımcı olmak istedim bukadar

D

deniz_efe

Misafir
musaytas arkadaşım ben sana para talebinde bulundun demedim ki,
ama en fazla 1-2 mesaj sonra üye arkadaşlar bu işin maliyetini soracaklardır,
bu kesindir ve daha önce de aynı şeyler yaşandı ve konular tatsız sona erdi.
Aslında ben biraz da seni koruma amaçlı bir ön önlem aldım ama sanırım sen yanlış anladın.
Bizim için aslolan bilgi paylaşımıdır ve buna asla müdahale etmiyoruz.
Buyrun kaldığınız yerden devam edin ...

ÇALKAYA 28

Moderatör
Moderatör
neğüzel baktıran vatandaş koordinatı veriyor sonra neolacak yeri elinle koymuş gibi bulursun

kebikec

Member
palavra palavra palavra bir palavra daha

musaytas

Yeni Üye
Arakdaşlar Kimsenin yerinde kimsenin gözünde ne gözümüz var nede başka birşey allaha şükür, Ben sadece yardımcı olmak istediğim için yazdım ve piyasada bu gibi yapılan yanlış yüzünden bizim gibi dürüst insanları karalamak kolay ve basit oluyor . ben konyada ikamet ediyorum sen tutup bana başka şehrin yerini vericeksin gelip bakacam alacam bu sizcede çok zahmetli ve problemli değilmi ? bilmediğim görmediğim bi yer için isteyen arkadaşlar araştırabilir problem yok .

kebikec

Member
1.resim altkosedeki diyagram nedir onu anlat bize sen, salatalik renklerinde olan yer ama baya bir derin detayli anlatki inanalim ve inandir bizi

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@musaytas merhaba bu resimler sana ait değil şimdi burada bana ait demen komik bu resimler nuhun gemisi hakkında araştırma yapan nasa nın çektiği fotoğraflar.. buradan okuyabilirsiniz.. http://anahtar.tv/2014/04/18/yeralti-goruntuleme-uydusuyla-gorulen-tarih-oncesi-yapi/

Diyarbakır’da, Dicle Nehri kıyısında, yaklaşık 100 metre uzunluğunda, 50 metre genişliğinde, tarih öncesi dönemlerden kalan bu gizemli yeraltı yapısı, uydudan tespit edildi. Ancak ne amaçla ve kimler tarafından yapıldığı belli olmayan bu yapının sırrı bölgede yapılacak arkeolojik çalışmalarla netlik kazanacak.

Son düzenleme:

kebikec

Member
@musaytas merhaba bu resimler sana ait değil şimdi burada bana ait demen komik bu resimler nuhun gemisi hakkında araştırma yapan nasa nın çektiği fotoğraflar.. buradan okuyabilirsiniz.. http://anahtar.tv/2014/04/18/yeralti-goruntuleme-uydusuyla-gorulen-tarih-oncesi-yapi/

Diyarbakır’da, Dicle Nehri kıyısında, yaklaşık 100 metre uzunluğunda, 50 metre genişliğinde, tarih öncesi dönemlerden kalan bu gizemli yeraltı yapısı, uydudan tespit edildi. Ancak ne amaçla ve kimler tarafından yapıldığı belli olmayan bu yapının sırrı bölgede yapılacak arkeolojik çalışmalarla netlik kazanacak.

Yeraltı Kaynakları Görüntüleme Uydusundan alınan resimleri gören uzmanlar, bu yapıyı “bir anomali” yani anormal bir durum olarak tanımladı.

helal dürüst insana örnek olsun. göndermiş olduğun linkte ki kaynakta problemli, ismi geçen yeraltı araştırma uydusu değilde yerüstü zemin araştırma uydusu olacak metre cinsinden yer taban kodlari veriliyor olay budur

C

caution

Misafir
demiyeyim demiyeyim dedim ama neden bu tür olaylara şahit oluyoruz burada amac ne nereye varılmak isteniyor bu tipleri alıcan ...

:16:

muğla milas mıs

arkadasın bahcesiymiş

.
.
.

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
böyle bir program var mı diye 1 gün araştırmalar yaptım google arth pro sürümünden araştırmalar yaptım... teesadüfen nuhun gemisi araştırması yaparken bu fotoya denk geldim dedim nerden hatırlıyorum.... sonra üzücü olarak bu bizi kandırma yazısını ortaya çıkartmak zorunda yine ben kaldım .. MendereS hocam bu tür kişileri direk atalım diyorum