uydu dan tesbite inanmayan var ise iddia yapabiliriz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nil

Engellendi
Arkadaşlar bir şey soracam!

Uydu görüntüsü yerine çektiğimiz Resmi Fotografı surfer e atıp filtre yapsak sonuç aynı olurmu.

Sonuçta alınan uydu görüntüleri kızılötesi yada farklı kamera ( sensörlü vbs ) değil gelişmiş olsalarda, bizim işledigimiz elimizdeki telefon yada resim makinası görüntüsü gibi degilmidir? google erath falcılığı diyorum ben o işleme :)

Öte yandan biz zaten yeraltı rezervlerini görebilen uyduların kilitini kıramadık zaten öyle olsa filtre yapmamızada gerek yok sanırım.
@dadas_25 @Nil ve diğer konudaki ilgili bilgili arkadaşlar cevap yazarsanız seviniriz.

ölmezada

Aktif Üye
@pusula17
1.nci yer (açık olan yer.)

Ekli dosyayı görüntüle 176135

2.nci yer(1.nci yerle aynı sistem olduğunu düşnüyorum,mesafeleri yakın)

Ekli dosyayı görüntüle 176134

birde farklı bbir yer var, burada 3-4 tane açılmış sanduka mezarlar var, ve mezarlık alan bu yer,aynı yerde açılmış kaya mezarlarda var, görsellerini paylaşacaım. vaktiniz yoksa bu kalabilir usta.
Ekli dosyayı görüntüle 176136

şimdiden sağolun
pusula17

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Nil vallahi ayıp bir şey :)

Alıntı yapmışsın benden ama düzeltme ve ekleme yapmışsın yine :)

Ben demedim falcılık diye ! Bir şeyleri tartışmak, tartışabilmek, farklı getiriler eklemek yada ekleyebilmek güzel bence.

Size sorduğum bu sorunun özünde, resimle bu şekilde bakanların olduğu yönündeki duyumlar ve izlenimlerdir.

Nil

Engellendi
Sedagor zaten size demedim :) bu şekil yapanlara dedim bide karşılığında milletten para alıyorlar

pusula17

Engellendi
ölmezada ustam koordinatları özelden atın 1.2 yere bakarım 1.yere dadas ustamın 2.yerede nil ustamın yöntemle bakarım. 40 dakika sürer başlarsam.Çeker atarım buraya sizde şimdiki hallerini atarsınız tecrübe kazanırız bizde :D

Ekli dosyayı görüntüle 176140

06kuzey55

Yeni Üye
Bu uydu işini bizde baktırdık ilk önce işaretler, le titanyum çubuklar ve dört, lü çubuklar ile yeri bulduk yeri bize bulan abimiz bir arkadaşıma maden teknik aramadan emekli yerin koordinatlarını verdi bize çıktılarını gönderdi daha sonra bizzat yer gidip bize yerler işaretledi.Daha sonra biz onun işaretlediği yerleri bir adım sağa alaraka alan tarama için makina yani başka bir çubuk ustası getirdik bize odanın şeklini girişini ve malın olduğu yeri gösterdi malın yeri yine uydudan verilen yeri gösterdi bize aynı noktayı veren üçüncü kişi oldu kısmet ise yarın başlayacağız bakalım.

pusula17

Engellendi

ölmezada

Aktif Üye
@ölmezada ustam resimdeki kordinatlardan yaklaşık 500 metre alanı taradım sonuç bunlar siyah daire içine aldığım yer boşluk kırmızıda uzantısı.ODa küçük gözüküyor.2.yöntemlede bakacağım işallah sizde elinizdeki gerçek resimleride atarsanız ne kadar tutarlı olduğu anlaşılır.

Ekli dosyayı görüntüle 176156

Ekli dosyayı görüntüle 176157

evet ustam bu açılmış olan yer görsellerini atıyorum hemen.

giriş
Ekli dosyayı görüntüle 176159

Ekli dosyayı görüntüle 176161

Ekli dosyayı görüntüle 176162

içi
kesme taşlardan yapılmış,
Ekli dosyayı görüntüle 176160
köşelerde bağlantı demiri konmuş, açanlarda cihaz tutmuş olacakki her öten köşeyi kırmışlar.

Ekli dosyayı görüntüle 176166

ölmezada

Aktif Üye
pusula17,
son attığım koordinatlarda açılmış yerler, sandık ve kaya mezarlar.onlara baktığında görsellerini atacağım.
diğerleri kapalı, belkide yardımınla bize nasip olur.:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...