uydu görüntüsü yorum

bartini

la havle vela kuvvete illa billahil aliyl azim
Moderatör
surfer bu şekilde kullanılır........

Üstad32

Yeni Üye
içindekilerin ne anlama geldiğini yorumlayabilirmisin benim attığım görüntülerin

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
yapılan surfer filtreleme işlemi 2 a4 kağıdını dolduruyor.merak ettiğim şu acaba hakikaten böyle bir yapı yada oda varmı
"Arazide toprağa baktığım zaman yerin altını görebiliyorum" diyorsanız bunu tartışalım.
Fakat "surferle bu iş yapılabiliyor" diyorsanız ben yokum.

Roj

Member
Evet isteyerek kulak misafiri oldum. Bende bu konu hakkida. Baya arastirma yaptim ve. Butun sistemleri hata yapmadan bilgisayarima kurup agelisterme yaptm kendimi 1 ayimi. Aldi ama sonunda. İstedigim. Butun yerlerin. Kordinatlarindan yola cikarak. Teshis yapmaya. Basladim. Ama pek olumlu sonuc almadim. Cunku. Heryerde. İllaki bir sey cikiyor. Ve o seyin ne oldugunu sorarsaniz. Bende. Bilmiyorum.
Ama iyi bir jeofizik muhendisinin bu uygulamalardan anladigina eminin ama. İste biz anlamiyiruz
Size. Kendi kordinatlarimi atayim bi kac tanesini. Hatta 4 tane oda. Dedigim. Yeride. Atacagim :)
5 kordinat. Hepside farkli. Cikiyor ne oldugunu bilen yazabilir :)

Roj

Member
Evet isteyerek kulak misafiri oldum. Bende bu konu hakkida. Baya arastirma yaptim ve. Butun sistemleri hata yapmadan bilgisayarima kurup agelisterme yaptm kendimi 1 ayimi. Aldi ama sonunda. İstedigim. Butun yerlerin. Kordinatlarindan yola cikarak. Teshis yapmaya. Basladim. Ama pek olumlu sonuc almadim. Cunku. Heryerde. İllaki bir sey cikiyor. Ve o seyin ne oldugunu sorarsaniz. Bende. Bilmiyorum.
Ama iyi bir jeofizik muhendisinin bu uygulamalardan anladigina eminin ama. İste biz anlamiyiruz
Size. Kendi kordinatlarimi atayim bi kac tanesini. Hatta 4 tane oda. Dedigim. Yeride. Atacagim :)
5 kordinat. Hepside farkli. Cikiyor ne oldugunu bilen yazabilir :)
Bu 4 tane odaya benzer. Bosluklarin ne olduggunu bilen ustam varmi ?