Uydudan Yeraltı Görüntülenebilir mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CANADALI

Aktif Üye
Herkese merhabalar arkadaşlar uydu sistemi evet var ama abartılacak gibi Mossad uydusu felan bunlar hikaye ben kendimde uydu sistemleri üzerinden çalışmalar yapıyorum çalışmalarım da güzel gidiyor örnek bir arsaya bir teneke felan gömüyorum uydudan işlemleri yaptıktan sonra 2 3 metre sapmayla rahat ve güzel bir görüntü alınıyor
sanırım bu işlemleri yaparken derin uykuda iken yapıyorsun.sabah kalkınca ne rüyaydı be demişsindir yani..

saftilki

Moderatör
Moderatör
muş'lu çocuk mert delibalta yaptığı dron'a barut ve bakırın elementlerini kodlarla kameraya nasıl akuple ettiyse artık demekki böyle birşey var,
oda arduino ve kamera + kontrol modülü kullanmış gördüğüm kadarı ile,
kodları bi paylaşsa bir günde yaparım drone'yi :)

yahu en azından uydu programlarında bitki örtüsünü nasıl temizleriz ne gibi bir programa yada eklentiye ihtiyaç var onu söyleyin bari,
zaten yılda bir gidebiliyorum köye, şurda kaldı 26 gün

http://listelist.com/mert-delibalta/

Son düzenleme:

erol

Member
Zorunamı gitti Kanadalı moralımı bozma bak burdan kanadanın toprak altı taranması nı yaparım o zaman derin uykundan fırlayarak uyanırsın

CANADALI

Aktif Üye
Ufak atta civcivler yesin birader.Uyduya yön veriyormuşta efendim teneke gömmüşte malı bulmuşta.:zuhaha:
Aklı selim birsi senin şu yazına zaten neresi ile güldüğü bellide neyse.Zaten bu kafa ile zittin sene define bulursun sen canadayı da ara orda define değilde daha çok altın madeni denk gelir tabii bu işleri gene sanal alemde yaparsın.
:zuhaha:

Uydu derken tahminim uydu anten kullanıp anteni
:230: sağasola çevirip uydu gene kullandık demeye getiriyorsun. :230: uydu bağlantısı yapıyorum direkt uyduya yön veriyorum demek istediğin bu anlaşılan.:zuhaha::zuhaha:

sana uydu anten işinde başarılar dilerim.
:230::zuhaha:

maksim

Engellendi
Japonlar atomu parcaladi , cinliler iki atom parcacigini ciftlestirdi , amarika marsta su arar biz takilmisiz kalmisiz uydudan define bulmaya , definede yok uydudan defineyi goruntulemede yok gidin uyuyun iyi geceler .....

jeolog

Co Admin
Co Admin
Şimdi aklıma şu soru geliyor erol madem bu şekilde bir yeteneğin var ve konuya da hakimsin, yerini bildiğin bir teneke için bilgi alacağına TSK'ya faydan olsa ve parça tesirli gömülen mayınları kırsallarda tarayarak Mehmetçiğimizin gücüne güç katsan daha iyi olmazmıydı?

zaz12

Bilgili Üye
Zorunamı gitti Kanadalı moralımı bozma bak burdan kanadanın toprak altı taranması nı yaparım o zaman derin uykundan fırlayarak uyanırsın
Kardeş sen o çubuklar ile suyu bulan adamla bir akrabanligin var mı ? Bu nasıl bir atmasyondur kardeş .Hayırdır sen bizi mı kekliyon yani .İşine bak işine .

CANADALI

Aktif Üye
Şimdi benim açtığım konuya önce bir bakar….

Sonra bu yazan bu işlerden anlıyormu anlamıyormu diye düşünüp yazar.

Sen bu yoldan gelirken gözüm biz o yolları aşalı 15 sene olmuş dönmüşte sana el sallıyoruzda anlamıyor.
:20:

Sen daha eline dedektör almamış saf olan varsa onlarla kafa bulursun.
:applause:

Gerçekten uydu kiralama istiyen yerini taratmak istiyen işte site orda fırıldak yok laga lıuga yok adamlara ve koordinatını ver sana tarayıp versinler ama o işi burada kek atanlar milletten 3000-5000-10000 L gibi bir paraya yaptıracağını sanan avucunu yalar…

.
Tahminim en az ölüsü dirisi 100.000 usd den kapı açacaklardır.Ben irtabata geçmedim gerekte duymadım o kadar parayıda bağlayamam yalan yok.konu orda istiyen girer inceler adamlar contact us dan irtibata geçin der.İşte gerçek uydu kiralama bu şirkette ve adamlar uydu yok dikkat edin uydular var 15 civarı uydu ile iş yapıyorlar….

http://www.satimagingcorp.com/

Kendine güvenen parasına güvenen taratır yerini ödemesini yapar işine bakar.
Gerçekten taratan olursada en azından yazarsa ben 1-2-3- resim gibi maliyeti bu oldu işte şöyle olsa şu olacaktı gibi yazarsada herkes bu uydu balonunu patlatmış olur özet bu.

Yoksa buradan önüne gelen yazıyor ya bizde uydu var eee sen ver bana 5000-10000 gayme senin koordinatları ver sonra netten 2 resim bul abuk sabuk onlarıda adama göster baba senin orda define mefine yok 3 ün 1 i var….

Kazarsan babayı bulursun işte adam param gitti dese işte yerine baktık bi cacuk yok parayıda unut bir bardak buz gibi soğuk su iç gözüm..

işte bunada sanal uydu bakımı diyoruz

kolay gelsin..

Gerçek uydu görüntüleme işte burda

Satellite Imagery, Geospatial Data, Satellite Map | Satellite Imaging Corp

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Yani CANADALI ustam sonuç itibarı ile uydu görüntüleme var mı yok mu? :)

AmoRe

Aktif Üye
Ben kanijeli ustama kendi yerimin koordinatını verdim birşey varsa onu bulurum demişti akabinde bir süre sonra dönüş yaptı senin orda hiçbirşey yok 2 tane kuyu var site içinde onlarda dedi bir hoca kuyudan bahsetmişti bu sebeple kuyular nerde koordinat alabilirmiyim dedim vermedi google koordinatı 3x50 mt yanılabilir dedi gps ile taranması gerek bunlarda maddi güç isteyen işler bu güçte ne sende var nede bende var dedi.Durumum şükür bozuk bu aralar bunu anlatmıştım ustama maddi gücüm olmadığını biliyordu neyse.İlk tarama için herhangi bir görüntü de vermedi kuyu koordinatıda vermedi yani bu benim uydu konusunda birebir yaşadığım başımdan geçen olay net söylemek gerekirse koordinatı verdiğimle kaldım ve bir sonuç elde edemedim oysa ustam çok iddialı idi.

zaz12

Bilgili Üye
Ben kanijeli ustama kendi yerimin koordinatını verdim birşey varsa onu bulurum demişti akabinde bir süre sonra dönüş yaptı senin orda hiçbirşey yok 2 tane kuyu var site içinde onlarda dedi bir hoca kuyudan bahsetmişti bu sebeple kuyular nerde koordinat alabilirmiyim dedim vermedi google koordinatı 3x50 mt yanılabilir dedi gps ile taranması gerek bunlarda maddi güç isteyen işler bu güçte ne sende var nede bende var dedi.Durumum şükür bozuk bu aralar bunu anlatmıştım ustama maddi gücüm olmadığını biliyordu neyse.İlk tarama için herhangi bir görüntü de vermedi kuyu koordinatıda vermedi yani bu benim uydu konusunda birebir yaşadığım başımdan geçen olay net söylemek gerekirse koordinatı verdiğimle kaldım ve bir sonuç elde edemedim oysa ustam çok iddialı idi.
kanijeli yanlış yapmış o zaman. Böyle yanlışlar bir dhaa olmaması için iyiki site de dile getirdin.Bir isi yapıyorsan hakkını vereceksin insanlar a umudu verip başka birşey elde etmek istemem hiç yakışmaz . Umarım gerekli bir sebebin vardır kanijeli Yoksa hayel kırıklığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...