Uydudan Yeraltı Görüntülenebilir mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

baye63

Member
oky de neresi kontrol edilecek.sorun burada...görüntüleme cihazlarının iyisi gpr deniyor.gpr yi yorumlamak başlı başına iş deniyor.deniyor da deniyor.
buradaki sıkıntı ücret karşılğı bakma olsa gerek.şöyle denebilir.internet de bu işin videoları var,para verip baktıracağınıza kendiniz proğramı öğrenin bakın.
surfer neler yapıyor.yer altındaki anomalileri veriyor.ama her anomali birşey demek değil.eee 500 bine satılan gpr nin de her verdiği doğru değil.

ykutlu

Yeni Üye
boşver erol kardeş. Sen bildiğini ilmini yaz. nasibi olan, nasibi miktarınca alır. Onun için,
cahil bilmediğinin düşmanındır. Haa tokatçı da çok. anormal dikkatli olmak lazım.
ben evraklı yere uydudan parasını ödedim baktırdım.
evraktaki veri ve uydu 1e1 öpüştü. hatta gene paraya kıydım gpr de götürdüm. hepsi öpüştü. evrak doğru çıktı. çok büyük iş olduğu için bekliyor.
Hayırlısı Allah tan.

mayhem

Co Admin
Co Admin
ykutlu link yada boyle bir teklif yapma kurallara uyunuz iyi forumlar.

Ak Sakallı

Member
yakın dönem sanmıştım neyse
20 sene civarıysa eski kasetli tip kamera cihazıdır DV kaset kaydı yapan tipten
çıplak gösterme konusuna yorum yapmıyorum bilirsiniz hukukta beyan esastır
saygılarımla
konu baya eskiymiş ama ben yine de şahit olduğum bir olayı aktarmak istedim mereklılarına.
Benim çocukluğum almanya da geçti. 10 -15 yaşlarındaydım ve yaklaşık 40 yıl öncesi falan iste. Almanya da bir tane şaka programı vardı.
hani şu kamera şakası programları var ya ondan. Bir hava limanına x ray cihazına bu çıplak gösteren zımbırtıdan yerleştirmişler, gelen geçen çıplak görünüyor. Videolar bitince sunucu seyirciye inanmadınız değil mi dedi ve elinde tuttuğu bir cam parçasını kameranın önüne koydu . inanılmaz bir şeydi ama stüdyodaki bütün seyirciler çıplak göründü.
Tabi çığlık atanlar kahkaha atanlar kendisini gizlemeye çalışanlar falan filan işte ....

Kollum

Yeni Üye
80l'erde fırlatılmış olan Landsat uydusu ile bitki örtüsünün tespit edilebildiğini biliyorum sadece

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI

eeee

Yeni Üye
öncelikle gps cihazı ile yer taranıyor,yerden gerekli data toplandıktan sonra jeofizik/mühendislik programlarıyla ,gps cihazi ile toplanan data işleniyor ve bu prrogramlar vasitası ile yerin bir haritası çıkartılıyor.orada önemli olan programın nasıl kalibre edildiği,bahsettiğim programlarla yer altındaki oda,mezar,yapı çok rahat bir şekilde görünüyor.
uydu sistemi daha çok yer tespit etmede kullanılır ve gps ve glonas uyduları kullanılır.bu da 3-5 metre sapma payı verir.

ben kendim uğraşıyorum ve yapıyorum.tek tabanca takılıyorum.
sana nasıl ulaşabilirim kral ?

Bluecat

Member
Bu konu forumlarda çok dönüyor bununla ilgilş bir çok konu açıldı ve gerekenler söylendi bende bu teknolojileri yakından kullanan bi arkadaşınız olarak söylüyorum topografyanın altı uzaktan algılama teknolojisi ile asla görülemez. Aksini iddia eden de bakıp para mara almıyorun diyen de ya dolandırıcı ya da cahildir.

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
çokça yazdık yine yazalım.
2017-2018 yılında programları indirip deneyimledim. programa kalırsa nereyi tararsan tara, her yerde bir boşluk kazım alanı mutlaka bulursun. ha bazı yerlerde tespitlerimiz ile uyuşan mezarları ve tünelleri gösterdi ama 30-40 m sapma ile :)) nerden tutsan elinde kalacak bir teori.
para kaptırmayın, inanmayın lütfen.
dersen eğer; e benim param yok makine alayım ya da kiralayayım da tespit yapayım.
daha önce bunu da yazdık. Define işleri güç ister para ister sosyal ilişki ister. bu bir hobidir. kıymetli ve masraflı bir hobidir.
ağayın yorgana uymuyorsa uğraşma babacım.

alipasha

Member
Uydu işi yalan hikaye beyler . Kayıp Endonezya uçağını bulamadı uydular bi küp altını mi bulacak .
Uydudan baktirdigini iddia edenlerden en az 1km uzak durun .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...