Vatandaş Mehmet Efendi

mayhem

Co Admin
Co Admin
En basta yazdim bu yeri Kayanın üstünde duran arkadaş arkasını dönsün 1 - 2 metre inin dedim Sakalım gözükmüyor ondan heralde :200:

timur964

konularim
cuneyt arkının geçliği karşımda sanki avatar resmine bakınca:200:

AmoRe

Aktif Üye
evet @mayhem ustam avatarı değiştir senin gibi yaşlandı.birde neyse birdesini özelden yazarım :) o insan silüetinin anlamı ne mayhem

mayhem

Co Admin
Co Admin
Hem benzatemedim hemde yeri yukarda olurdu diye düşündüm bey fendinin orda ne işi var yatmadı benim kafama ordan başliyim diyorsun olmaz çapraz ilerliyemezsin cihaz ve tespitlere aykırı direk tepeden ineceksin :3:

Esteban74

Editör
mehmet efendinin burnuna diyecek yok maşallah diyelim. mehmet efendinin ön tarafına doğru düz bir kaya varmı acaba?
Birde timur964 ustamın videodaki mavi alan diye işaretlediği fotoda , mehmet efendinin arkadaşlarıda var gibi. Bu fotodaki yeşillik alan oda olmalı girişide sol çaprazdan gibi görünüyor.
Saygılarımla

AmoRe

Aktif Üye
mehmet efendinin burnuna diyecek yok maşallah diyelim. mehmet efendinin ön tarafına doğru düz bir kaya varmı acaba?
Birde @timur964 ustamın videodaki mavi alan diye işaretlediği fotoda , mehmet efendinin arkadaşlarıda var gibi. Bu fotodaki yeşillik alan oda olmalı girişide sol çaprazdan gibi görünüyor.
Saygılarımla
Esteban74 son fotodaki mavi alan yazan yer tünelin makinaya yansıyan kısmı sol yukardan düz hat 25 metre tünel var çubuk tespitine göre 2 çubukçu öyle diyor en azından @psyche ve @Timur964 ustalar eheh.Ha birde mehmet efendinin arkadaşlarıda var gibi demişsin ya işin ilginci bu mezar değil mahzen gibi.Arkadaşları varsada biz görmedik.

@mayhem tepeden inme zor o iş 12 metre en güzeli çubukla ve uyduyla tespit edilen tünelin makina ile tam tespitinin yapılması ile ordan direk gelmek bana göre giriş taban derinliği tünelin 5 metre tünel yüksekliği 2 metre e buda 3 metrelik bir çalışma gerektirir.yeterki makina görüntüsünüde alalım garanti olsun.bu son resimdeki büyük alan gazdan alev alev uyduda :)

Son düzenleme: