Vatandaş Mehmet Efendi

AmoRe

Aktif Üye
Ekli dosyayı görüntüle 203708 vatandaş mehmet efendinin solundaki kayaya çarpı ve H işaretinide yapmışlar yanlış görmüyorsam
Bu kısımda şaret incelemesi yapmadık ama ilk gidişte bunada bakarım asker kardeşim.

Toprak altından çıkan H ler bazen girişi verebilir burun bölgede bir kayada rastlarsanız girişe yaklaştınız demektir. eğer h harfi yanında üçgen varsa bu büyük odaya habercidir kısa bir tünelden sonra odaya varılır. Diğer; h işaretinin sayısal karşılığı 8 dir h den sonra 8 adım 8 arşın 8 kulaç gibi hesaplamalar dikkate alınmalıdır. Ayrıca 8 Sayısı Hristiyan inancına göre gök yüzü tahtını 8 melek taşır. 8 bazen hilal işaretine şifrelenmiştir, kırmızı taş, kırmızı toprak gibi yerlere yoğunlaşın bunlar yön veren işaretlerle desteklenebilir.

Bu bilgilendirmeye göre h yanında üçgen varsa büyük odaya haberci diyor ve bir tünelden bahsediyor bunlar hepsi tutuyor oda da büyük 11.83 taban deriniği yükseklik 4 metreye kadar varabilir 3.83 desek h 8 harfini simgeliyor ki derinlikte 8 metre oluyor bu durumda.

Son düzenleme:

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
AmoRe kardeşim. Kolay gelsin bu aralar memlekette olduğum ve pc olmadığı için pek yorumlara giremiyorum ...fakat bu 2 ci resmi 1 yerlerden hatırlıyorum gibi daha önce den bu resmi gördüm ama hatırlayamadım.... Akşam cepten görebildiğim kadarıyla bakmaya çalışayım rast gelsin kardesime

Esteban74

Editör
AmoRe Ustam mezar demedim. Mehmet efendi ve iki arkadaşının ortak kapattığı bir yer olmalı, Mehmet efendi girişi bekliyor diğer iki kişi odayı bekliyor.

AmoRe

Aktif Üye
Ta kendisi bizim alan dadas_25 ustam ben birde bu mehmet efendiden yola çıkayım istedim.

kabakburgiba

Operatör
Ekli dosyayı görüntüle 203784mehmet efendi yalnız yaşayan biri değildir bence.görünürde 2 kişi daha var.dahada olması gerek.biri kuru kafa. yerde yatar.diğeri b aya uzun sakallı,o bir yeri gözetler.o eğri arkadaşın olduğu kaya,nın tam karşısı uzak tarafını inceledinmi.ya önundeki düzlük,yada karşıki tepe.