Video var ama yükleyemedim.

Cobannn

Yeni Üye
Bende kabartma domuz var arkadaslar bilgisi olan varmi

zaz12

Bilgili Üye
Bende kabartma domuz var arkadaslar bilgisi olan varmi
Konu aç arkadaşım sana yardımcı olalım arkadaşın konusunu da dağılmamış olur Avcı. Dostum atak işaretin olduğu yer de bir oda olacak . İçeriye ordan girecem 5 metre gir. Ordan sana illaki birseyler nasiplenirsin. Ayak işareti benim de vardı.zirveye yönel orda zirve mezarlar mevcut . Oralar da işaret de arayın. Bu arada dostum çevrede böyle dik taşlar ve sanki insana benzertaslar olacak.
El işaretini de yükle daha önce alan da hiç karşılaşmadık umarım en kısa zaman da yüklersiniz
İyi çalışmalar

Avcı.

Member
zaz12 cok tesekkur ederim. Tasın toprak altinda olan yerlerinde başka işaretlerde cikti. Birisi erkek bilegi kadar kalin oluk ucuda ücgen gibi topraga dogru iniyor. Birde ayaktaki oluk kalinliginda iki oluk daha cikti yan yana onlarda tasin altina iniyor. Yarin yeni resimler yukluycem inşaallah. Bu kapak taşı iki tekerli remorkun ici kadar büyüklukte. İki tane traktörle cekmeyi denediler ama kımıldamadı bile. O taşı nasıl çekebiliriz. Birde kapak taşı tutan altında taşlar var büyük büyük üst uste konulmuş halde. Kapagin en ince olan ucundada yuvarlak delik var 3cm kadar derin. Çubuk sokunca delige yere topraga degiyor.

Avcı.

Member
Birde yuvarlak oyugun yanında iki el üst üste konulup elini bombele yapinca sigacak kadar bir oyuk daha cıkti

Wazgecilmez

Aktif Üye
Baktım evet ama Geçersiz komut gören arkadaşlar nasıl gördü sonradan mı hata oldu acaba

Avcı.

Member
Aa ozaman yarin yeni konu acip hepsini tekrar yüklemek lazim