Vietnam ordusunda çubuk kullanimi

Xir71

Member
Çok iyi usta olan bir tanıdığım, bahsettiğiniz antenden kullanıyor boşluk için.
Santim kaçırmam der her zaman. Kendisine inanıyorum.
Bir avantajı da dar alanlarda anten boyunu kısaltarak çalışma imkanı vardır.
Yalnız bu antenin metali bakırdı, nikelajlı.
Ustam bu antenin gümüş olanıda var.alüminyum olanıda var.gümüş alüminyum olanıda var bigine.

antidepresan

Aktif Üye
Selamunaleykum ustalarim bu çubuğun boyu hakkında geçenlerde bir sondajici arkadaşın bakır çubuğunu görmüştüm yaklaşık 1 metre civarıydi suyu bu şekilde bulduklarında bahsetmişti yukarıda Usta'nın dediği gibi arazide deneyerek bulunabilir

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Hayatta hangi işde ne kazandıysam:

"Olmaz"
"Olamaz"
"Mümkün Değil"
vb. kelimleri kullanmadığımdan dolayı kazandım kardaşım.

Acele etmem.
Acil hüküm vermem.
Dinlemesini bilirim.

Binmediğim araç markası hakkında yorum yapmam.

Bunlar bana, hayatımda çok şey kattı.

Bu nedenle her yeniliğe açığım inşallah.
tesekkurler.ustam.aydinlatici konunuz cok guzell.cubuk olayinin varliginin ve ise yaradiginin.bir baska kanitidir..naapsin adamlar..yillarca amerika serefsizinin.baskisi altinda yasadii..yokluktan surekli pirinc lapaya dayandilarr.tabii dogal olunca pirinc. cok guzel kafa aciyoo.hep onun eseri bunlar

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
tesekkurler.ustam.aydinlatici konunuz cok guzell.cubuk olayinin varliginin ve ise yaradiginin.bir baska kanitidir..naapsin adamlar..yillarca amerika serefsizinin.baskisi altinda yasadii..yokluktan surekli pirinc lapaya dayandilarr.tabii dogal olunca pirinc. cok guzel kafa aciyoo.hep onun eseri bunlar
2 sene once Vietnama gittim ustam.
Bizi ormana goturduler, vietkonlarin yeraltina kazdigi tunelleri ve odalari gezdik.
Orijinal olanlara bizim girmemizin imkani yok, cok dar. Turistik amacla 150 metre kadar yeri genisletmisler. Devamli somurge olduklarindan 36 sene devamli kazmislar yeraltini. Amerukan savasi cukinca tum tunel ve odalari birlestirmisler. Rehbere sordum: Bulamadiginiz oda ve tunel var mi diye. Coook dedi. Bende kendisine bana aleminyum bir cubuk getirin hepsini size bulayim dedim. Sozume hic sasirmadi. İhtiyac oldukca bizimkilerde buluyor demisti. Ben sandim o gun icin cihazla bakiyorlar, halbuki cubukla bulduklarini bu konuyu incelerken anladim.

Ayrica Amerikan War Museum gezdik.
Cikis da Amerikan Dusmani olmayanin vicdani yok derim. Bu duyguyu da muze icine koyduklari resimlerle sagliyorlar. Resim altina yazdiklari yazilari okuma geregi bile hissetmiyorsun. Allah cc amerikan kafirini tez elden helak eylesin inşallah. Dunyada cektirmedukleri ne devlet kaldi nede millet. Allahim kahreyle Amerikan Keferesi. Amin.

Zirkonyum

Member
2 sene once Vietnama gittim ustam.
Bizi ormana goturduler, vietkonlarin yeraltina kazdigi tunelleri ve odalari gezdik.
Orijinal olanlara bizim girmemizin imkani yok, cok dar. Turistik amacla 150 metre kadar yeri genisletmisler. Devamli somurge olduklarindan 36 sene devamli kazmislar yeraltini. Amerukan savasi cukinca tum tunel ve odalari birlestirmisler. Rehbere sordum: Bulamadiginiz oda ve tunel var mi diye. Coook dedi. Bende kendisine bana aleminyum bir cubuk getirin hepsini size bulayim dedim. Sozume hic sasirmadi. İhtiyac oldukca bizimkilerde buluyor demisti. Ben sandim o gun icin cihazla bakiyorlar, halbuki cubukla bulduklarini bu konuyu incelerken anladim.

Ayrica Amerikan War Museum gezdik.
Cikis da Amerikan Dusmani olmayanin vicdani yok derim. Bu duyguyu da muze icine koyduklari resimlerle sagliyorlar. Resim altina yazdiklari yazilari okuma geregi bile hissetmiyorsun. Allah cc amerikan kafirini tez elden helak eylesin inşallah. Dunyada cektirmedukleri ne devlet kaldi nede millet. Allahim kahreyle Amerikan Keferesi. Amin.
Amin kahhar ismi sıfatı ile kahreylesin

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Uzun boy kesinlikle faydalı buldum boşlukta.
Benim ilk testimde olumlu puan aldı kardaşım.
Sende ilk fırsatta dene inşallah.
tepkileri çok iyi buldum.
Özellikle başlangıc ve bitimi asla kaçırmıyor.
Duvar tespitlerinde bu çok önemli.
Hocam hangi tür çubuktan bahsediyoruz burada? Elektrot mu?

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Bi belgeselde amerika kanalı yer aklımda değil çubuklar la adam boşluk buldu canlı canlı işlem yaptı ve kehribar elde etti. Yani adam kehribar avcısı. Dikkat etmeme rağmen çubuğun metalini seçemedim. Kolay gelsin