X mi zarf mi anlayamadim

spyfrs

Moderatör
Moderatör
Bu büyük olan dikdörtgen varya hah eğer kendi oluşmadıysa 6 metre önünde mezar vardır kaya içinde bu uçurumdan da giriliyor olabilir diğer taraftanda olabilir sana dedektör şart sağlam bir dedektör kaya üstünü aradıktan sonra topraga yakın kısmınada tut. birde zarfın 50 cm yanında delik gördüm gibi orası delikmi sen mi deldin yoksa varmıydı.

Coffie5

Member
yok onu delmısler ustam ...aynen burayı boyle resımden vıdeodan cozulecek gıbı degıl onu anladım . :) iyi bir cihaz lazım o da bizde yok :)...

Hackteam

Yeni Üye
Burası alınmadı kimse çözemiyor yanlış verlerden uğraşıyorlar

Hackteam

Yeni Üye
Birde arkadaş Sinop demiş yanlış bilgi vermiş burası samsun Vezirköprü kabali köyü mah müjdesi alındı ana malzeme duruyor ve Katarli Mermercilere satıldı yakında başlarlar kazıya katara satılmayan ne kaldı ki ülkemizde değerli ne varsa

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Ben şimdi anlamadım. Konuyu açan vatandaşa ait değilmiymiş bu yer? Eğer öyle ise ne geçti eline?
Adam yazmış yazmış gitmiş.

spyfrs

Moderatör
Moderatör
Birde arkadaş Sinop demiş yanlış bilgi vermiş burası samsun Vezirköprü kabali köyü mah müjdesi alındı ana malzeme duruyor ve Katarli Mermercilere satıldı yakında başlarlar kazıya katara satılmayan ne kaldı ki ülkemizde değerli ne varsa
bu işaretin müjdesi yok parası var sadece her işaretin müjdesi olmaz. Akkuş da aldılar aynı işaretin parasını. Ermeni gömüsüdür. Konu sahibi arkadaşa tarif ettim ama bulamamış diğer işaretleri toprak altında. kesinlikle parası duruyor alınmış olsa diğer işaretleri gün yüzüne çıkartırlardı. Bu işarette 1 tanesi yüzeyde olur diğerleri gizlenmiş toprak altında olur. Çıkan paralar geçer akcedir ermeni gömüsüdür. Ruhsatlı kazı yapılabilir.

spyfrs

Moderatör
Moderatör
yok onu delmısler ustam ...aynen burayı boyle resımden vıdeodan cozulecek gıbı degıl onu anladım . :) iyi bir cihaz lazım o da bizde yok :)...
hala bulamadıysan bana google haritalardan yeri işaretleyip özelden göndersene.

sğlm

Aktif Üye
Mektuptur mektup , yakınlarda kaynak Su , gözene,veya zirvenin tam üstünde düz tarla gibi var mi