yardım lazım

Şirvan

Operatör
Buraya set çekmişler ne icin cekmişler kale surlarınin devami mıdır. Bunları cevaplarsaniz iş çözülür.

seyit4545

Yeni Üye
herhangi bi belirti yok yerlesim yeri yada kale kalıntısı beyaz kepir dedigimz bi kayanın üzerine insaa edilmiş

Şirvan

Operatör
Son resimden birşey belli olmuyor. Höyükmü acaba. Cihaz varsa dolaşın derim. Tepe gibi yüksek bir yermi burası. Askerlerin siper amaçlı yaptıkları yerde olabilir

zaz12

Bilgili Üye
Fotolardan hiçbir şey anlaşılmıyor .çok dar ve hiçbir detaya almadan çekim yapmışsınız .Daha iyi yorum gelebilmesi için fotoğraflar konusunda açıklayıcı ve detaylı lütfen çekin. İşaret önünden 15 metre önünden cekin .Hayırlı forumlar .

seyit4545

Yeni Üye
yani siper olarak hiç düsünmedim ama sanmam konumu uygun degıl arkasında dag varıkı yanı dere ıkı dere arası sırtta kayanın uzerınde acıkcası ben bı yorum getıremedım ama mezar yada magara ısaret edıyor olabılır mı ortasında delık var bır tane

seyit4545

Yeni Üye
fotografları yarın daha ayrıntılı cekerım ama suan bunlar var elımde

Pscyhe

Engellendi
Tepe dikkat cekici.tam.olarak ne oldugu anlasilmiyor ben kaya bulamayip toprakla yuvarlayip disinida sivamayla bir yer yapdiklarini dusunuyorum.Anit mezar olma ihtimalide var.yada soyle bisey diyelim o yuvarlaklardan birini sokup iyice inceleyin bakalim neymis ici bosmu dolumu o sekilde size bir fikir verir diye dusunuyorum

Şirvan

Operatör
Detaylı fotolar yükleyin öyle bakalım.

seyit4545

Yeni Üye
tepede dikkat cekici birsey yok ancak öünde bi tepecik var onuda yüklüyorum hemensırtını kayalara verdıgınde bu tepe görünüyor önceden bi kücük kazı yapılmıs ama sonucu hakkında bılgım yok Ekli dosyayı görüntüle 141736

seyit4545

Yeni Üye
tabiki yarın daha detaylı fotograflar cekerım yanı benimkiisi düsünce ama keyfi bi yapı olmadıgını düsünüyorum yada siper amaclı siper olsa daha kapsamlı ekleri olurdu dıyorum tabı siz daha iyi bilirsiniz benımkı düsünce